Wpis z mikrobloga

Mimo, że jestem babą to lubię sobie posłuchać czasem Kanału Sportowego i stwierdzam jedno.

Panu Mateuszowi Borkowi już naprawdę nie wiele brakuje do tego, aby osiągnąć poziom Mariusza Maxa Kolonko i odlecieć na własną planetę i stamtąd nadawać z powiedzmy jakiegoś schowka na miotły. Tego człowieka nie da się słuchać, poważnie. Ten styl wypowiedzi, cwaniactwo bijące na każdym kroku, przekonanie, że co to nie On jest porażające. Słoma wystaje z butów, a robi z siebie wielkiego eksperta. Kończ Pan Panie Mateuszu, naprawdę.

#kanalsportowy #mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brazowooka_eS: dla mnie kariera "prostego chłopaka z dębicy" od zawsze była zagadką i fenomenem.
Przecież on jest męskim odpowiednikiem karyny-blachary z prowincji, która przyjechała do warsiawy. Pierwszy raz w życiu ma w ręku prawdziwy pieniądz, spotkała kilka popularnych z TV mord i soda zaczyna tryskać uszami. Te pseudo-filozoficzne wywody o życiu bolą gdy ich słuchać.

Intelektualnie potężny mati bór to jest tomasz hajto.
  • Odpowiedz
@thorgoth: o to, to - dokładnie! to wygląda jak załatwienie czegoś po znajomości, nałapanie kontaktów, a teraz chodzenie napuszonym jak paw - takie g---o zawinięte w złoty papierek, serio xD

wystarczy posłuchać Tomka Ćwiąkały, przecież to jest merytoryczna i intelektualna przepaść :)
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS: A ktory sie lepiej bedzie klikal? Merotyryczny translator hiszpanskiej prasy czy prosty chlopak z debicy z ktorym zrobisz pol litra wodki, 5 butelek zywca i malpke zubrowki?
Borek opowiadal swoja historie, jest rodzina/znajomym z Arturem Barcisiem, ktory duzo pomogl mu na poczatku kariery, wiesz w primie Miodowych lat to gdzie bys sie z Norkiem nie pojawil to wszystko zalatwione od reki.
Inna sprawa, ze w Polsacie mu pozwolono na
  • Odpowiedz
@thorgoth: Nawet nie, bo Tomaszek Hajto w LM gola strzelił Mallorce, w Pucharze UEFA Wiśle i chyba Polonii Bytom w 60 metrów w lidze, więc jak na obrońcę drewnianego często, kilka chlubnych epizodów miał. Więc Hajto bywał w piłce nożnej kimś ważnym momentami, a Borek nie, a każdy wiedział, że głupkowaty Tomek jest, a Borek do 2023 roku do rozpadu KS w starej formie miał łatkę mega zdolnego człowieka. Jest
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS: Borka jedynie daje radę słuchać jako komentatora i do tego się powinien ograniczać, bo bawiąc się w eksperta i gadająca głowę w studiu odlatuje w innym wymiar nie mówiąc już, że okrasza to swoim bufoniastym stylem.
  • Odpowiedz
@thorgoth:

dla mnie kariera "prostego chłopaka z dębicy" od zawsze była zagadką i fenomenem.


Dla mnie nie. Nie trawie Borka, ale trzeba przyznać, że komentować potrafi. Wybił się na tym przez lata w telewizji. Potem po rozpoczęciu działalności na YT zderzył się ze ścianą bo tu samo komentowanie nie wystarczy. Od razu wyszło, że jest burakiem i cwaniakiem.
  • Odpowiedz