Wpis z mikrobloga

@Kempes: Skoro według Ciebie definicją Hejtu nie jest ta używana przez graczy i internautów, w takim razie chyba powinieneś wrócić do czytania książek oraz siedzenia przed telewizorem.
Później się zaczną właśnie takie "ślepe pozwy" jak fałszywe oskarżenia o g---t, bo komuś się coś nie spodobało w internecie. Zamiast się martwić o internet, powinni się wziąć za policję w końcu, ktoś zgłasza prześladowania, groźby w życiu realnym, gdzie faktycznie zagrożenie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Moh1kanin: Ale "fałszywe oskarżenia o g---t" to nie hejt, a poza tym jakiekolwiek fałszywe pomawianie kogoś podlega karze.
"opinia o osobie, która ubrała się w kostium furry" to tylko opinia, a nie hejt.

Słuchaj, wskazałeś nam już, że nie czytasz książek, choć innym to wypominasz, ale mylenie podstawowych pojęć, w moim odczuciu, eliminuje ciebie z dyskusji. W sumie sam się eliminujesz pokazując swoją niewiedzę.

A skażesz miejsce w którym ja
  • Odpowiedz
@Kempes: Panie nic innego niż polityka 24/7, ja tylko zwracam uwagę na to co napisał mój daleki przedmówca. Definicja słownikowa ma się nijak do tego jak wykorzystywane są słowa w internecie. Siedzisz na wykopie pośród młodzieży, którzy m.in. oglądają patostreamy i inne fame'y, a zachowujesz się jak stary dziadek, który ogląda TVP i kłóci się z telewizorem.
  • Odpowiedz