Wpis z mikrobloga

Na rynku #nieruchomosci nadal stabilnie. Kupujcie mieszkania na górce, bieżcie kredyty i pakujcie wszystkie swoje oszczędności w nieruchomośći. To najlepsza i najbardziej pewna inwestycja. Na bank to nie jebnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze rząd załatwi kredyt 0% i ceny mieszkań polecą w kosmos.
Średnia cena metra kwadratowego w Hiszpanii to 1740 euro a w Polsce 3813 euro.
Jesteśmy rajem na ziemi.

#warszawa
andbatros - Na rynku #nieruchomosci nadal stabilnie. Kupujcie mieszkania na górce, bi...

źródło: stabilnie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andbatros: ale to ty nie masz mieszkania, a my mamy. Zreszta mało kogo obchodzą wasze spadki. W top miastach (O ILE) będzie jakaś korekta to potem i tak nas czeka dalsza jazda do góry. Nie ma innego wyjścia przy tym poziomie psucia pieniądza oraz nieustannego dopływu nowej siły zakupowej.
  • Odpowiedz
Kupujcie mieszkania na górce, bieżcie kredyty i pakujcie wszystkie swoje oszczędności w nieruchomośći. To najlepsza i najbardziej pewna inwestycja. Na bank to nie jebnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°


@andbatros: a ty spłacaj cudze kredyty i czekaj na mityczną promocje widząc jak mieszkania w rok urosły 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@majkel88: No jak już spłaciłeś kredyt to faktycznie możesz mówić, że masz mieszkanie i tylko można Ci gratulować, że wyrobiłeś się w dobrym momencie. Albo jak kupiłeś za gotówkę.
Ja bardziej mówiłem o tych którzy teraz planują wziąć kredyt na 35 lat żeby spłacać gównianą przepłaconą kawalerkę resztę życia bo ktoś im obiecał, że ceny mieszkań będą już tylko rosły. I, że w razie czego mogą sprzedać kawalerkę, spłacić kredyt
  • Odpowiedz
@andbatros wystarczy wziąć kredyt i go spłacić wcześniej. Jakoś sensownie zarządzać swoimi finansami. Wziąłem w życiu dwa kredyty hipoteczne. Obydwa na 30 lat. Jeden spłaciłem po 7 latach, drugi mam zamiar spłacić po 10 latach. I nie jestem inwestorem kryptowalut, nie mam też wujka w Ameryce. Jestem na wykopie od wielu lat i jak czytam takich jak ty, to nadal się zastanawiam co jest z wami nie tak, że czekacie na
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Panie Vader, jak to kiedyś walnie, to będzie tylko płać i zgrzytanie zębami, choć was to prędzej wykończy demografia i nie będzie komu wynajmować tych mieszkań.
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Tak, tylko nie ma gwarancji czy będzie komu jest przekazać, Tylko ja bym wątpił czy w naszym położeniu Geograficznym inwestycja w nieruchomości jest roztropna.
  • Odpowiedz