Wpis z mikrobloga

@mango2018: @AlbertoBarbosa ale jaki jest ten limit co2? Wg wiki Stany produkuja 19ton na glowe, Arabia 25, a my 8.2.
Jak jest sprawdzany ten limit CO2? Czy wierzymy, ze Chiny sie do tego stosuja? Czy mozna raportowac jak Niemcy i pomylic sie o kilkaset ton?
  • Odpowiedz
bla, bla bla, nie ma znaczenia co sobie tam wymyśliłeś, czy przeczytałeś na szurskich stronach typu pch


@AlbertoBarbosa: jak podaja same dane to co za roznica z jakies strony?
Ty myslisz, ze Onet albo Wyborcza pokaza swoim czytelnika jakiekolwiek dane niezgodne z linia partii?
  • Odpowiedz
  • 1
@93michu93:
Ale ja nie chcę ratować planety.
Moim zdaniem ochrona na poziomie jakim jest, jest całkowicie wystarczająca i nie ma potrzeby zaostrzać przepisów, w szczególności dotyczących lotów, samochodów czy rolnictwa.
  • Odpowiedz
Ale ja nie chcę ratować planety.

Moim zdaniem ochrona na poziomie jakim jest, jest całkowicie wystarczająca i nie ma potrzeby zaostrzać przepisów, w szczególności dotyczących lotów, samochodów czy rolnictwa.


@mango2018: witam wiec wyborce konfederacji... a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
witam wiec wyborce konfederacji.


@93michu93: Nie nie jestem wyborcom Konfederacji.
To, że jakiś polityk mi mówi coś co wiem, to nie znaczy, że ma mój głos.
Ja oczekuje rozwiązań, a Konfederacja nie ma jakiegokolwiek sensownego planu, jak to zrobić to o czym mówi.
Konfederacja nie ma pojęcia jak wycofać zielony ład z UE, Konfederacja nie ma pojęcia jak przestać ograniczać emisyjność, tak żeby nie zrobić z nas
  • Odpowiedz
Ja oczekuje rozwiązań, a Konfederacja nie ma jakiegokolwiek sensownego planu, jak to zrobić to o czym mówi.


@mango2018: tego nie wiesz bo w tv nie ma czasu na wypowiedz, tam maja leciec ogolniki. Niecale 10min na cala rozmowe

Konfederacja nie ma pojęcia jak wycofać zielony ład z UE, Konfederacja nie ma pojęcia jak przestać ograniczać emisyjność, tak żeby nie zrobić z nas handlowego
  • Odpowiedz
  • 0
CPK sie nie da bo gigantyzm, elektrowni sie nie da bo ukradna ale za to zieloni i druzyna Tuska mowi, ze 1500mld na przymusowe remonty to juz jest spoko i to da sie zrobic. Hipokryzja


@93michu93: No i dlaczego tak kłamiesz?
Przecież jest wypowiedź premiera, że CPK będzie budowane.
Co do atomu wszystko nie tylko idzie zgodnie z planem, ale w sejmie wkrótce ma być procedowana ustawa, która pozwoli nieco przyśpieszyć budowę, specjalnie napisana pod tą
  • Odpowiedz
No i dlaczego tak kłamiesz?

Przecież jest wypowiedź premiera, że CPK będzie budowane.


@mango2018: Jest tez taka wypowiedz premiera, ze paliwo bedzie po 5.19zl.
Jest tez inna wypowiedz premiera, ze w 100 dni podniesie kwote wolna od podatku do 60k.
Jest wiele
  • Odpowiedz
  • 0
@93michu93:

Narazie nic wiecej nie da sie zrobic.


Ty chyba nie do końca rozumiesz.
Nawet jakby Konfederacja wygrała i miała 3/4 posłów tak żeby zmienić konstytucję + mieli prezydenta i wszystkich europosłów. nic z tym o czym mówią, nie są w
  • Odpowiedz
@mango2018: juz mi sie troche nie chce z toba dyskutowac. Teraz mamy wybory do PE, nie do sejmu ani na prezydenta.

Jak to zmienic? No tak, ze glosujesz na prawice, budujesz szeroka koalicje z centrum, wypowiadasz wszystkie te lewicowe traktaty i gonisz Stany i Chiny w rozwoju. Tak to widze.

Ty mi za to piszesz kolejny raz to samo, wrzucasz jakies linki za paywallem z okopress, wypowiedzi Dudy o tym,
  • Odpowiedz
  • 0
budujesz szeroka koalicje z centrum


@93michu93: Ej, ale wiesz, że żadne centrum nie chce budować żadnej koalicji z Konfederacją i Afd?
Widzę, że masz problem z zrozumieniem, że do umowy potrzebne są przynajmniej dwie chętne strony, a nie że Konfederacja chce.
To nie konkurs chciejstwa, a realnych
  • Odpowiedz
Ej, ale wiesz, że żadne centrum nie chce budować żadnej koalicji z Konfederacją i Afd?

Widzę, że masz problem z zrozumieniem, że do umowy potrzebne są przynajmniej dwie chętne strony, a nie że Konfederacja chce.

To nie konkurs chciejstwa, a realnych możliwości.


@mango2018: ten caly czas to samo xD
Realna mozliwoscia bylo veto zielonego ladu w 2019, o czym mowila konfederacja. Pisowi zajelo 5 lat, zeby to ogarnac, a platforma dalej brodzi w tym syfie i mysli, ze jest fajnie. Wystarczylaby jedna konfederacja w 2019 roku, jedno veto i
  • Odpowiedz
  • 0
bylo


@93michu93: No była, była, była. Ja kiedyś byłem młody i piękny.
Mleko się rozlało i teraz trzeba myśleć co tu dalej robić, bo rozpamiętywanie nigdzie nas nie prowadzi.

a ten wszystkie strategiczne
  • Odpowiedz
@mango2018: ok, dawaj jutro znac co tam Donald nam powie. Jednak presja spoleczenstwa ma sens - chociaz tak jak pisalem, to ze Tusk cos mowi to dalej nic nie znaczy. On przed wyborami gruszki na wierzbie bedzie obiecywal. Mam nadzieje, ze zrobili sonde, wyszlo, ze Polacy chca CPK i beda ciagnac temat.
  • Odpowiedz
  • 0
czyli mowisz, ze gdybysmy wyszli z UE to bylibysmy panstwem 3 swiata ale jak zostaniemy to bedziemy bogaci i bedziemy sie rozwijac? xD


@93michu93: Nie, nie nie.
Ja mówię, że jak wyjdziemy z UE to nie staniemy się państwem 3 świata, a piątego czy szóstego.
Trzecim światem jest Ukraina, Kazachstan, Kirgistan i połowa Azji.
My zbankrutujemy
  • Odpowiedz