Wpis z mikrobloga

  • 0
Mamy juz potwierdzone info o CPK? Kiedy bedzie budowane i w jakiej formie?


@93michu93:
Hej.
A nie mam pojęcia, jest to dla mnie bardzo mocno poboczny temat, jak trafie na jakieś info, to czytam, jak nie to nie. Ale chyba nic nowego nie było. Osobiście mi to lotnisko to koło Zygfryda lata.
Będzie, to fajnie, nie będzie, no świat mi się nie zawali i tak i tak pewnie bym nie korzystał.
mango2018 - >Mamy juz potwierdzone info o CPK? Kiedy bedzie budowane i w jakiej formi...

źródło: Screen Capture 286 - Profil_ @mango2018 __ Wykop.pl - wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Konfa to co najwyzej przeziebienie?


@93michu93: Z powodu Polexitu i polityki zagranicznej, dla mnie to nie przeziębienie, a rak z przerzutami na węzły chłonne.
Podobają mi się ich pomysły w polityce krajowej, ale w zagranicznej kompletnie nie.
A dla mnie ważniejsza jest polityka zagraniczna.
  • Odpowiedz
Będzie, to fajnie, nie będzie, no świat mi się nie zawali i tak i tak pewnie bym nie korzystał.


@mango2018: O czyli z dochodow z oclenia produktow wysylanych na Europe wschodnia tez nie bedziesz korzystal? Ze wzrostu PKB tez nie? Jezeli CPK to dla Cb duze lotnisko to jestes ignorantem. Polecam nadrobic debate z Maciejem Wilkiem w Kanale Zero, zeby zrozumiec o co chodzi z CPK.
No ja czekam na info
  • Odpowiedz
Moim zdanie Maciej Wilk zdecydowanie przecenia rolę CPK


@mango2018: tez masz kilkanascie lat doswiadczenia w lotnictwie jak Wilk i podpierasz sie jakimis danymi, czy tylko takie masz zdanie?

a wpływ na całość gospodarki będzie niezauważalna, choć pewnie kilka miliardów wpadnie.


@mango2018: dlatego Niemcy maja dwa takie, i wszystkie rozwiniete panstwa maja min 1?
Na europe wschodnia nie ma ani jednego wiec potencjal jest niewyobrazalny.

Dodatkowo loty zwykle, ludzi - chopin
  • Odpowiedz
@mango2018: te twoje gadanie o gadaniu konfederacji moze sie jednak nie sprawdzac bo coraz wieksza czesc spoleczenstwa dostrzega problem z przybyszami:
https://wykop.pl/link/7458393/poczatek-konca-pro-imigracyjnej-polityki

Moze jednak warto zaglosowac na partie, ktora jest temu stanowczo przeciwna i wyslac Brylke i Zajaczkowska do PE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ziomek na nagraniu mowi, ze rzad Holandii tez sie sprzeciwia paktowi migracyjnemu, placeniu za emisje CO2, zielonemu ladowi. Ktorys z was klamie, albo
  • Odpowiedz
  • 0
te twoje gadanie o gadaniu konfederacji moze sie jednak nie sprawdzac bo coraz wieksza czesc spoleczenstwa dostrzega problem z przybyszami:


@93michu93: Dostrzegam. Widzę w tej kwestii zmiany na korzyść. Zobaczę jak sytuacja będzie się rozwijac.
Jestem przeciwny imigracji ze wschodu. Będę obserwował.

Moze jednak warto zaglosowac na partie, ktora jest temu stanowczo przeciwna i wyslac Brylke i Zajaczkowska do PE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie, bo Baryłka
mango2018 - >te twoje gadanie o gadaniu konfederacji moze sie jednak nie sprawdzac bo...

źródło: 44779528_1949378328472184_4640546411950112768_n

Pobierz
  • Odpowiedz
@mango2018: czekaj, czekaj, nie podoba mi sie ta dyskusja. Otwierasz nowe watki, w kazdym jestes swietnie wyedukowany. Piszesz prawdy objawione, po czym ja je podwazam, a ty sie do tego nie odnosisz.

Czy ty sobie zdajesz sprawę, że poza AFD i Konfederacją, wszystkie prawicowe partie w UE zaakceptowały "zielony ład" i się mu nie sprzeciwiają?


Z wszystkich mi znanych, a znam ich naprawdę dużo, to tylko AfD i Konfederacja chce zatrzymania
  • Odpowiedz
  • 0
Czyli ty klamiesz, czy ziomek na filmie, ktory wrzucilem wyzej?


@93michu93: Odniosę się do filmiku gościa, który wrzuciłeś w screenie.
Ja staram się nie kłamać, ale gościu ... no cóż, oceń sam, czy reklama jest obiektywna.
Gościu brał kasę od PiS aż skwierczało, więc jak mogę wierzyć w cokolwiek co mówi?
Dla mnie jest to kompletnie niewiarygodna osoba.

A wiesz, ze na liscie masz kilku kandydatow i nie trzeba glosowac na
mango2018 - >Czyli ty klamiesz, czy ziomek na filmie, ktory wrzucilem wyzej?

@93mich...

źródło: Screen Capture 289 - ILE TAK NAPRAWDĘ ZAROBIMY NA CPK_ - YouTube - www.youtube.com

Pobierz
  • Odpowiedz
Odniosę się do filmiku gościa, który wrzuciłeś w screenie.

Ja staram się nie kłamać, ale gościu ... no cóż, oceń sam, czy reklama jest obiektywna.

Gościu brał kasę od PiS aż skwierczało, więc jak mogę wierzyć w cokolwiek co mówi?

Dla mnie jest to kompletnie niewiarygodna osoba.


@mango2018: no bardzo latwo mozemy to sprawdzic. Mozesz dodac dowod na to, ze rzad Holandii nie chce wypowiedziec tych wszystkich bzdur europejskich.

Tutaj o
  • Odpowiedz
  • 0
@93michu93:
Czekaj, czekaj.
Rozmywamy się na dwie różne sprawy.

A: Pakt migracyjny - jestem stanowczo przeciw, uważam że należy go zablokować i jest na to szansa, bo wiele państw jest przeciwnych temu paktowi, i tu można coś załatwić, choć bardziej na poziomie rządów danych krajów, niż na poziomie europarlamentu.

B:"zielony ład" - tu nie da się nic załatwić, nie ma z kim zbudować koalicji, nie ma z kim nawet próbować, to
  • Odpowiedz