Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś miejsce we wrocku które sprzedaje folie na ekran do telefonu i jest takie dosyć duże? Potrzebuje do raczej mało popularnego modelu a nie chce mi się zamawiać na allegro z czego połowa to wysyłka. A tak to bym zadzwonił i podjechał jeżeli mają
#wroclaw #samsung #telefony #smartfon #android
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@pika_dmj to już lepsza opcja, ale widzę że kosztuje 89zł ( ͡º ͜ʖ͡º) to już bardziej opłaca się z allegro zamówić. Poza tym wątpię aby robili tak folie do zFlipa
  • Odpowiedz
@Quazu Jak się kupuje folię po 10 zł to masz rację. Jak kupisz polie za 100 zł lub więcej to nie ma problemu. Ja swoją mam już ponad rok i jest ok. Szkieł wymienił bym już z 10. Dodatkowo do zFlip szkło się nie nadaje.

Nie rozumiem za to @TheFlashes, że kupił telefon za parę tysięcy i żal mu 100 na porządną folię. Dodatkowo taka folię założą mu w
  • Odpowiedz
@TheFlashes To wiele tłumaczy, ale ja bym sprzedał bez folii w tej samej cenie i nowemu nabywcy polecił najdroższą właśnie z jakiegoś 3mk. Nie wiem. Może są jakieś tańsze odpowiedniki, ale moje S22 z ich folią i w etui Supcase przejechał koleś w Clio i przeżyło. Chociaż folia złapała jakiś puch po bokach i ja wymieniłem, ale telefon cały
  • Odpowiedz
  • 1
@Viking- Nie no, chcę aby była nowa folia aby dobrze wyglądał na zdjęciach, a do tego flipy nie powinno się używać bez folii więc trochę słabo gdyby jakoś ekran padł dzień po zakupie. W opisie aukcji wspomnę że nie jest oryginalna i aby sobie od razu wymienić na coś innego
  • Odpowiedz