Wpis z mikrobloga

#bekaztransa szukam osoby z którą mógłbym dojeżdżać do pracy w nl więc oferta tylko dla osób z okolic Kalisza lub po drodze z Kalisza do Poznania. Pracuje w systemie 2/2, wyjazdy w poniedziałek powrót po pracy w niedzielę. Jazda chłodnią tylko po nl - dystrybucja po sklepach. Więc jak ktoś jest zainteresowany to pisać
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AltCtrlSpace czemu miało by być? xd chce obniżyć sobie koszty dojazdu. Aktualnie jeździmy w dwie osoby ale są szafki na miejscu aby zostawić swoje rzeczy więc bez problemu można jeździć w 3 osoby. Czyli swoje auto na holandię używałbym tylko raz na 3 miesiące
  • Odpowiedz
@FrancescoKemp: jakie zarobki w Holandii w takim systemie?
Ile godzin dziennie robisz?
Masz gwarantowana kwotę np za 10 godzin zapłacone mimo że w pracy będziesz 7-8 godzin?
Macie tam spare driverów co czekają np 8 godzin na parkingu firmy na robotę,? I jednocześnie jak nic się nie pojawia to dostają płacone za 10godz? A idą do domu po 8
  • Odpowiedz
@adamsowaanon od 1900(rzadkość) do 2700(rzadkość) jak jebiesz dużo godzin, tak uśredniając jeśli nie śpi sie na aucie tylko na firmie to średnio 2100-2200 za dwa tygodnie. Kontrakt jest na 80h, więc tyle na pewno wyrobisz przez te dwa tygodnie, mając 120h dostaje się te średnie wynagrodzenie. Można też sprzedawać urlop bo dwa tygodnie wolnego w pl chyba jest wystarczające xd

Pracę na kolejny dzień dostaje się na mejla około 16/17, ja
  • Odpowiedz
@FrancescoKemp: Aaaa to ciekawe,
Pytam z ciekawości,bo mówisz że robisz pod siecią supermarketów,
A wiem że niektóre sklepy przez agencję mają taki system spare driverów. I dla mnie to jest złota robota.
W tym roku miałem tak że 2-3 tygodnie po 5 dni pracy to 80% czasu przychodziłem i brałem klucze i szlem spać lub czytać książki bo i tak nie było roboty, albo wysłali mnie do małych sklepów śmieci
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp aktualne, rzadko kiedy są palety a jak są to tylko elektryki i po części są takie co ładuje się stojąc na nich więc trochę nogi się oszczędza. najczęściej ładuje się wózki na kółkach - maksymalnie 54 na naczepie euro
  • Odpowiedz