Wpis z mikrobloga

Czy kick zgarnie całą polską scenę streamerską i rzuci ją w objęcia hazardu, czy będzie to kolejny niewypał jak próba podbierania streamerów jak youtube, mixer czy facebook? Aktualnie kick płaci od godziny streama strimerowi (nawet temu śmiesznemu), a twitch nie. Dodatkowo twitch ma #!$%@? restrykcje odnośnie używania pewnych słów a na kick sobie normalnie można mówić praktycznie wszystko.
Pytanie czy społeczność twitcha przejdzie na kicka (chociaż powoli się to już dzieje).
#twitch #kick
  • 8
  • Odpowiedz
@Defined pewnie jak kick przestanie płacić to znowu wszyscy wrócą na twitcha a jak kick się rozrosnie jak Twitch to będzie musiał wprowadzić podobne zasady co do poprawności politycznej, nie ma dobrego wyboru w tym przypadku
  • Odpowiedz
  • 0
@kukuszka: też myślałem o tym, ale w sumie to już samo to, że kick na starcie kojarzy się z hazardem, odstrasza wielu family friendly sponsorów, więc nie wiem czy wprowadzą podobne zasady
  • Odpowiedz
@Defined: Pare spraw, Kick to jest wlasnosc Stake, czyli najwiekszego kasyna online z wykorzystaniem kryptowalut. Kick jest niezalezny, poniewaz dochod ma Stake. Kasa sie nie skonczy, jakos tego nie widze, bo oprocz Kicka to sponsoruja tez F1 i jakies druzyny w pilce noznej. Kick wydaje mi sie, ze niezbyt chetnie/obojetnie patrzy na zewnetrznych sponsorow. Kontrakty dostaja tylko ludzi z duza publika na Twitchu w celu migracji danej spolecznosc strimera na
  • Odpowiedz
@Defined: kick ma u mnie jednego plusa - nie placi za oglądanie yt. Nie czaje czemu streamerzy sie trzymaja twitcha pieprząc coś o community i emotkach i chacie. Prawda jest taka ze wiekszosc przynajmniej z Xi mowila ze nie idzie na kicka bo czekali az kick im za to zapłaci bo nie muszą jak ta faja nitro być tam za darmo - więc zgarniają hajs za kontrakt + jeszcze za
  • Odpowiedz
@Defined: #!$%@? tam sponsorzy jak bedzie hajs za streamowanie - na twitchu bez sponsorów gówno zarobisz (poza subami i donate). Teraz każdy ogarniety streamer ma też yt na skróty i shoty (nie licze navci bo ona ma tam tylko liste rzeczy ktore obejrzała na yt). Więc zawsze mogą reklamy wrzucać do skrótów na yt i do reelsów na ig a na streamach nie reklamować nic albo reklamować skrzynki i inne
  • Odpowiedz