Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, jestem już stara, a to nadal się nie kończy xD


@podomka: Rozumiem, że to może być niekomfortowe. Natomiast powinnaś się cieszyć bo to zwyczajnie znaczy, że pewnie ładna jesteś
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 z czego tu się cieszyć? To wkuriwjace i żenujące. Specjalnie unikam chodzenia obok budowy, ale dzisiaj nie miałam wyboru. Na szczęście po godzinie 17 ich nie ma
  • Odpowiedz
Wyszłam bez makijażu, rozczochrana, a i tak zatrzymał się jakiś ziomek z okolicznej budowy i krzyczy „hejka, dasz numer?”


Ja #!$%@?, jestem już stara, a to nadal się nie kończy xD


@podomka: I ciągle pewnie jest na co popatrzeć jak widać()

  • Odpowiedz
z czego tu się cieszyć? To wkuriwjace i żenujące. Specjalnie unikam chodzenia obok budowy, ale dzisiaj nie miałam wyboru. Na szczęście po godzinie 17 ich nie ma


@podomka: No cóż, pewne rzeczy są wpisane w bycie kobietą. Z drugiej mężczyźni też jakoś muszą poznawać te kobiety ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a czym tu się chwalić? Że jakiś koleś za tobą lata i trzeba uciekać? Weź się ogarnij.


@podomka: Przepraszam, ale przed czym uciekać? Dlaczego pewna część kobiet żyje w jakimś paranoicznym wręcz bardzo dziwnym przeświadczeniu, że każdy chce im zrobić krzywdę.
  • Odpowiedz
czuję się wtedy zagrożona. To teren budowy i jest tam więcej budowlańców niż mieszkańców.


@podomka: Na litość, a kto ma być niby na terenie budowy lekarze? Przesadzasz.
  • Odpowiedz
Natomiast powinnaś się cieszyć bo to zwyczajnie znaczy, że pewnie ładna jesteś

@Cztero0404: budowlaniec-troglodyta nie przepuści nikomu, kiedyś nawet mojego kumpla ze studiów (długowłosy blondyn) jeden próbował zagadać, dopóki ten się do niego nie odwrócił xD
  • Odpowiedz