Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke nie zmienia zdania. "Kobiety nie powinny mieć prawa głosu"

ja pierdziele my żyjemy chyba w mentalnej afryce że tacy politycy mają poparcie rzekomo "wykształconych ludzi"

może od razu dajmy prawa głosu tylko kucom wtedy będzie wspaniale w "Wolnościowym" kraju, bo prawdziwy wolnościowiec to ten co chce odbierać 50% populacji prawa wyborcze

#krul #niewiemczybylo #jkm #neuropa #korwin #lewackihumor
  • 131
bo wybory polegają na tym że wygrywają ci którzy dostaną jak największą ilość głosów? to że nie masz swojego reprezentanta w sejmie to znaczy że należą oni do planktonu politycznego i nie mają żadnego znaczenia w życiu państwa


@sekito20: bo większość ludzi to zjeby bez kręgosłupa i podludzie
@Vealheim:

ty nie jesteś fanem korwina ale jego wyznawcą jego sekty, bo jak inaczej nazwać człowieka który broni go ze wszystkiego co powie nawet najgłupszej rzeczy a takich było wiele:

"nic nie mam przeciwko lekkiej pedofilli" , "chcę odebrać kobietom prawa wyborcze" "wolałbym żyć w Bułgarii niż w Szwecji" , mówienie o tym że woli dyktaturę od demokracji (w Korei północnej czy na Białorusi jeszcze nie wiedzą że u nich jest
@Farrahan:

No i co w związku z tym?


To, że wobec czyjegoś przypuszczenia (obojętnie jak prawdopodobnego) przeszedłbym obojętnie. Jeśli natomiast ktoś twierdzi, że nie kieruje się przypuszczeniem tylko logiką i ma pewność co do swojej oceny sytuacji, to będę się starał wykazać, że tak nie jest.
@sekito20:

ty nie jesteś fanem korwina ale jego wyznawcą jego sekty, bo jak inaczej nazwać człowieka który broni go ze wszystkiego co powie nawet najgłupszej rzeczy a takich było wiele:


A Ty dalej swoje i zacząłeś nawet mnie obrażać. Napiszę Ci to jeszcze raz: to o kim rozmawiamy nie ma znaczenia i nie bronię Korwina, tylko krytykuję Waszą interpretację jego słów. Tak samo krytykowałem nadinterpretację słów posła Twojego Ruchu, którego