Wpis z mikrobloga

@mati1990: nie wiem, kup tańsze czipsy, albo sobie sam coś zrób
Płacenie tyle pieniędzy za jakies gówniane laysy to pokazywanie że konsumentom najwidoczniej taka cena odpowiada
  • Odpowiedz
@mati1990: 2€ za granicą będąc mogę dać
...

U nas bariera psychologiczna to więcej niż 7,99zl.

Nie jest 100-200g ziemniaka więcej warte, przy zarobkach w Polsce i wartości złotówki.

Gdyby ludzie przestali to kupować, to ceny znacznie by spadły, a może i wróciły do normalności
  • Odpowiedz
@ibilon a myślisz że co xD
korpo łaskawie spojrzy, uzna "polacy to tyle na inflacji stracili, nie podnośmy cen tym biednym ludziom"?

a gdzie tam, ceny pompują tyle ile się da, #!$%@? w ludzi, #!$%@? w srodowisko, w logike, w moralność
  • Odpowiedz
@mati1990: po ostatniej zmianie składu laysy są teraz droższe i niejadalne. Kup jakieś przysnacki czy coś takiego, tańsze i 100x lepsze.
  • Odpowiedz
a myślisz że co xD

korpo łaskawie spojrzy, uzna "polacy to tyle na inflacji stracili, nie podnośmy cen tym biednym ludziom"?

@Diamond-kun: Myślę, że za podwyżki cen powinno się obwiniać tych, którzy tę inflację wywołali, czyli rząd, a nie żadne korpo, które jedynie reaguje na sytuację na rynku.
  • Odpowiedz
@ibilon taaak, biedne korpo zmuszane przez państwo do podnoszenia cen. Jak ci niemcy co zostali zmuszeni do strzelania przez polaków.

Korpo skorzysta z każdej wymówki by podnieść ceny, jakiekolwiek ich usprawiedliwianie jest absurdalne.
Przy czym nie mówie że państwo jest niewinne całkowicie.
  • Odpowiedz