Aktywne Wpisy

czy ja komentuję na złym tagu czy każdy ma w p*ździe hokej i praktycznie występ drużyny gwiazd na olimpiadzie XDD
#mediolan2026 #hokej #mecz #pytaniedoeksperta
#mediolan2026 #hokej #mecz #pytaniedoeksperta

mmm_MMM +95
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
W innych tubach x2 cordyceps i x1 black reishi
#grzyby #grzyb #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
źródło: telegram-cloud-photo-size-4-5951579183736012466-y
Pobierzźródło: 2024-05-26 15.44.38
Pobierzźródło: 69p4s0
PobierzA z Ali jakieś po 40 PLN była jakaś promocja jak się kupi 5.
Pierwsze robiłem z LC, sam sterylizuje ziarno w słoikach, zaszczepiam. Później jak coś fajnego to klon na agarze i jadę z tym dalej.