Wpis z mikrobloga

już nie wiem co mam jej odpisywać, w sumie to ma rację że nie mam życia, bo poza pracą praktycznie nie wychodzę z domu, chodzę ciągle w oversizowej bluzie i mam zupełny zanik potrzeby interakcji z ludźmi na żywo, nie pamiętam już kiedy w weekend wyszłam z domu, chyba jak były wybory i to byłoby na tyle

(kwestię związku pomijam, bo jestem naturalnie aseksualna odkąd sięgam pamięcią i ta kwestia mnie zupełnie nie interesują)

#samotnosc ##!$%@? #autyzm #normictwo
Zoyav - już nie wiem co mam jej odpisywać, w sumie to ma rację że nie mam życia, bo p...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@-pafel zdaję sobie sprawę z tego że to dziwne, dlatego zwykle na żywo się ludziom nie przyznaję, bo to moja prywatna sprawa, ona też o tym nie wie
  • Odpowiedz
że jestem dziwna bo jestem


@Zoyav: no i gdzie wady? Ja już dawno przestałem przepraszać za to jaki jestem. Jeszcze 4 lata temu pewnie bym pisał z nią tak samo jak ty teraz a teraźniejszy ja napisałby "tak, co w związku z tym?" i liczył godziny aż ta druga odpisze bo jej #!$%@? mowę by to odjęło. Normalnie zwarcie neuronów, że jest jakiś człowiek, który żyje po swojemu i nie ma
  • Odpowiedz