Wpis z mikrobloga

Pamiętam taką sytuacje, jak chodziłem do Technikum chodziła ze mną do klasy taka ładna grzeczna dziewczyna miła i koleżeńska na początku szkoły jak przeglądałem jej profil na FB była w związku z typowym przeciętnym mirasem i myślałem, że to naprawdę ułożona laska, po latach jak oglądałem jej profil na FB, to nie była już w związku z mirasem, a z agresywnym uprawiającym sport chamskim wobec wszystkich i przeklinającym bad boyem który też chodził z nami do klasy i teraz rozumiem jak działa gadzi mózg feminoidów ¯_(ツ)_/¯

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #blackpill #szarpankizzyciem
  • 7
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: tak one nie chcą miękkiego i pierdołowatego mirasa, tylko nabuzowanego testosteronem przystojniaka. Czego nie rozumiesz? Charakter to rzecz drugorzędna ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż dobrze jakby był też czuły, to wtedy już combo jest
  • Odpowiedz