Wpis z mikrobloga

@matkuma Też mam Clio i już któryś raz ten problem. Umiera mechanizm wycieraczek. Kup na allegro, ale taki droższy, wymiana nie jest skomplikowana. Ten najtańszy mechanizm z allegro jest tak słaby ze nie daje rady ściągać deszczu z szyb xD
  • Odpowiedz
@ksiak: bo może w zamienniku będzie lepsza izolacja? oryginał to dramat, miałem 2, trzeci założyłem jakiś no name zamiennik i śmiga od kilku lat więc ... ;)
  • Odpowiedz
bo może w zamienniku będzie lepsza izolacja?


@piottrek: i jest tańszy niż oryginał?

oryginał to dramat, miałem 2

nowe sztuki, nie używane?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ksiak @piottrek @absoladoo naprawilem w 20 minut. Rozebrałem wycieraczki i te plastiki by dostać się do silnika i tam pełno wody z lewej i prawej strony, silnik i kostka elektrycznyna w wodzie, zablokowane odpływy, przetkałem otwory i zleciało masę wody, osuszyłem kostkę i silnik , popsikałem kostkę wd40 i działa jak nowe. Już wszystko poskładane i auto teraz stoi na słońcu by wszystko wyskło
  • Odpowiedz
@ksiak: jak teraz pytasz to nabrałem wątpliwości czy na pewno nowe były. Wymienione były 2 razy w ASO w ramach gwarancji na samochód. Więc dostałem informację za każdym razem że wymienione ale nigdy nie spytałem czy na nowe :)
  • Odpowiedz