Wpis z mikrobloga

@EnderWiggin

@Ranger Z tego nowego 800+ to nawet w średnim stanie gruza nie kupisz odkładając przez rok.


Edit: W #!$%@? oczywiście kupisz coś co będzie jeździło, ale zanim to się doprowadzi do stanu użyteczności to minie jeszcze rok albo dwa. O klimie zapomnij.


Co Ty #!$%@?, moje auto warte 10k to ma klimę, grzane stołki, 150KM i jeszcze napęd na 4 buty, normalnie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@o__0: Przynajmniej ktoś sobie grata sfinalizował z 500+, bo ja to jedynie z 800+ mogę żłobek opłacić. (°°
  • Odpowiedz
@EnderWiggin jeśli chodzi o rudą to błotniki przednie najgorzej, w prawym zaraz będzie dziura, muszę wymienić, a lewy już był wymieniany. xD No i tylna listwa nad tablicą. Spód elegancki.
Naprawy raczej eksploatacyjne, częściej zawias niż coś pod maską. No i lubi olej, choć robiłem ostatnio wszystkie uszczelnienia i chyba przestał brać, bo od marca jeszcze nic nie uciekło. Na blacie 313 000 km ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@o__0: Odpowiadam: bo trzeba mieć ujemne IQ żeby coś takiego nakleić na samochód a takich ludzi stać właśnie na taką klasę auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zaczęło się od drogich fur, w ramach beki i prostestu wobec rozdawnictwa. Później dopiero zaczęły się pojawiać na autach, które faktycznie finansowało 500+


@trololo55: Dokładnie, konkretnie to zaczęło się od tego BMW M4 z 2015 roku. A był to rok 2016 albo 2017 jak się nie mylę. I wtedy faktycznie bawiło. Ale nie na dwudziestoletnim passacie w hajlajnie xD Nawet na sprzedaż było: http://autobooster.weebly.com/aktualnosci/bmw-m4-w-rzadowym-programie-500-na-sprzedaz
hyperlink - >zaczęło się od drogich fur, w ramach beki i prostestu wobec rozdawnictwa...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@sidhellfire: A to ja też miałem podobną ofertę. Patrzę żłobek blisko, świeżo po remoncie, jak dostaliśmy cennik to wychodziło ok. 2 tys. miesięcznie z jedzeniem, ale trochę dalej jest następny i wychodzi w okolicach 1200 zł. z jedzeniem Gdzie w sumie wychodzisz na zero, bo 800+ i 400 zł jakiegoś bonu z ZUS-u na żłobek i tyle.
  • Odpowiedz
@o__0: nie, nie zawsze, widziałem jedno nowe audi q8 z taką naklejką oraz w czasach studiów w rzeszowie przy ulicy ks jałowego stało piękne subaru impreza z taką naklejką xd
  • Odpowiedz