Wpis z mikrobloga

@paczelok

Z biegiem lat dociera do mnie jak ważna w życiu faceta jest kobieta. Czynności takie jak pranie, sprzątanie, gotowanie z piękną oblubienicą są prostsze.Nie posiadając swojego kwiatuszka wszystko spoczywa na moich barkach. Kobieta to nie tylko pieszczoty ale i wsparcie pamiętajcie #przemyslenia #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Wyjątkowo samolubne myślenie , znajdę se babe żeby miał kto koło mnie robić aha
  • Odpowiedz
@Myslovitz

@AlienFromWenus


Może w twoim świecie.

W moim to ja musiałem #!$%@?ć po 12h, gotować i ogarniać dzieciaka do przedszkola i z przedszkola, robić zakupy bo jaśnie pani jak zakupy zrobiła to nie wiadomo było czy się śmiać czy płakać, brać wolne wiecznie w robocie bo dzieciak chory, bo nie wiedzieć czemu uznawała że ona wolnego nie weźmie, bo nie może ( mimo że cały #!$%@? zarabiała z 40% tego co ja).
  • Odpowiedz
@Linnior88 Ale tak to już jest jak człowiek myśli, że sobie rodzinę założy, będzie miał w kimś wsparcie i oparcie i razem będziemy szli przez życie jedno walcząc o drugie a potem nagle do ciebie dociera, że nie dość że musisz sam o siebie walczyć to jeszcze się bronić przed drugim, żeby cię nie pożarło
  • Odpowiedz