Wpis z mikrobloga

Dołożysz 20 zł i masz całkiem fajne divy, jak już chcesz się spotykać to idź na spacer a nie będziesz na jakieś losowe typiary wydawał tyle pieniędzy
  • Odpowiedz
@xmadesio: jeżeli faktycznie chcesz się nauczyć trochę w interakcje z kobieta to dobrze zrobiłeś i w dłuższym okresie da Ci to więcej korzyści niż poruchanie dziwki jak niektórzy tu proponują. Obcowanie z kobietami nauczy Cie nie tylko interakcji z łaskami które chcesz poderwać, ale jakieś rozmowy o pracę czy inne codzienne sytuacje socjalne będą dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Trzymaj tak dalej.

Ty wydasz 4 razy 200zl żeby nauczyć się gadać z
  • Odpowiedz
No ale mi zależy tylko na rozmowie i nauce przebywania z dziewczyną.


@xmadesio: To było iść do galerii handlowej i porozmawiać z ekspedientką.

Tak to bym zapłacił i by udawała zadowoloną przez godzinę a tutaj mam cały dzień.


Ale coś byś z tego miał przynajmniej a może i nabrałbyś pewności siebie a tak to zrobiłeś z siebie betabankomata i jesteś obecny w jej życiu jako ten f*ajer który zabrał ją do
  • Odpowiedz
@xmadesio no to nadal lepszy spacer, bo jak lasce rzeczywiście miło się z tobą spędza czas i pokazuje zainteresowanie twoja osoba to wtedy super a tak to nie wiesz czy przypadkiem nie jest bardziej zainteresowana atrakcjami dookoła a ty jesteś dodatkiem który musi być bo zapłacił za jej wyjście
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus Z perspektywy kobiety jest to bardzo dobrze postrzegane, kiedy mężczyzna płaci. Buduje poczucie bezpieczeństwa. Osobiście nigdy nie byłam w sytuacji, kiedy musiałabym za coś płacić na randce. W ogóle w jakiejkolwiek sytuacji towarzyskiej z mężczyzną mi się to nie zdarzyło. Wbrew temu co wy tu głosicie, mężczyzn unikających płacenia jest garstka i jesteście postrzegani jako oszołomy.
  • Odpowiedz
@macan ale przyjemność wyjść gdzieś z laską która będzie miała mnie w #!$%@? ohoho chłop powinien najpierw taka typiare poznać i zobaczyć że 1) jest warta wydawania na nią pieniędzy 2) wie że będzie rzeczywiście przyjemnie spędzał czas z taką typiarka
  • Odpowiedz
Z perspektywy kobiety jest to bardzo dobrze postrzegane, kiedy mężczyzna płaci


@amozetoostatniraz: Halo ja walczę o Wasze równouprawnienie więc pół na pół a nie pasożytujesz.

Buduje poczucie bezpieczeństwa.


@amozetoostatniraz: Chyba poddaństwa.

Osobiście nigdy nie byłam w sytuacji, kiedy musiałabym za coś płacić na randce.


@amozetoostatniraz: Dlatego na jednej randce się kończy

Wbrew temu co wy tu głosicie, mężczyzn unikających płacenia jest garstka i jesteście postrzegani jako oszołomy


@amozetoostatniraz:
  • Odpowiedz
@Hmrogrz a nie lepiej iść na spacer i w ten sposób poznać typiare? Z perspektywy inwestora to jest lepsze rozwiązanie i w ten sposób nauczysz się interakcji z laskami, sam to robiłem i poprawiłem się w tym aspekcie
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus ja nie jestem propagatorką feminizmu. Wyemancypowana też nie jestem. Uważam że feminizm robi kobietom wiele złego. Ten feminizm wmówił kobietom, że kobieta musi mieć jakiś etat bo bez etatu jest nikim. I do czego to doprowadziło? Że mamy te etaty ale z tych etatów mąż oczekuje że będziemy się dokładać do budżetu domowego i ratę kredytu też zapłacimy. Plus kobieta musi ogarnąć dom, więc w sumie ma dwa etaty od świtu
  • Odpowiedz