Wpis z mikrobloga

Przypominam za kilka dni mamy 2 rocznice egzekucji jaka Johnny Depp i jego zespół prawny dokonał na fekalnej Amber, która od tej pory nie zagrała w żadnym filmie i jest uznawana za synonim mitomanki i przemocowca.

Korzystając z okazji chce zapytać @podomka jak przebiega kuracja w Choroszczy, czy w końcu porzuciłaś drogę odurzania się substancjami z niewiadomych źródeł i przede wszystkim czy pogodziłaś się z wyrokiem w sprawie?
#procesdeppa #johnnydepp #film #kino #chorobypsychiczne #przemocmaplec #amberheard #heheszki #logikarozowychpaskow
wortor - Przypominam za kilka dni mamy 2 rocznice egzekucji jaka Johnny Depp i jego z...

źródło: IMG_3745

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Issac: Ale ja podomkę mam gdzieś i nawet jej nie odpisałem w tym wątku :) To co postuję to dla tych ludzi, którzy chyba uważają, że Depp nic nie odwalił.
  • Odpowiedz
@podomka: Depp też może mówić o przemocy Amber i przede wszystkim ma na to dowody. Ciekawe, że w jego obronie stanęły... jego byłe partnerki.
  • Odpowiedz
@podomka: a skąd ty dziecko wzięłaś wiadomości, że ona zgodziła się na ugodę w zamian za odstąpienie od apelacji???? Niezłą tworzysz sobie dziewczyno rzeczywistość lol
  • Odpowiedz
@wortor: mnie najbardziej smuci, że mało kto poza piwniczakami po niej jechał. Norniki to bardziej mieli bekę, tej całej sytuacji. A teraz odwrócony role to Depp byłby skończony
  • Odpowiedz
czy nie myślałaś kiedyś w ten sposób, że jeśli 50 osób Ci mówi, że jest może szansa, że się mylisz to nie zastanawiasz się nad tym czy faktycznie może mają rację?


@Reniferus: Szansa zawsze jest, nawet jak nikt Ci nie powie. Bezsensowne porównanie, które zamyka morde ludziom, którzy mają inne zdanie. Jak chce to niech się błaźni i nie ma sensu nikogo przekonywać.
  • Odpowiedz