Wpis z mikrobloga

Przypominam za kilka dni mamy 2 rocznice egzekucji jaka Johnny Depp i jego zespół prawny dokonał na fekalnej Amber, która od tej pory nie zagrała w żadnym filmie i jest uznawana za synonim mitomanki i przemocowca.

Korzystając z okazji chce zapytać @podomka jak przebiega kuracja w Choroszczy, czy w końcu porzuciłaś drogę odurzania się substancjami z niewiadomych źródeł i przede wszystkim czy pogodziłaś się z wyrokiem w sprawie?
#procesdeppa #johnnydepp #film #kino #chorobypsychiczne #przemocmaplec #amberheard #heheszki #logikarozowychpaskow
wortor - Przypominam za kilka dni mamy 2 rocznice egzekucji jaka Johnny Depp i jego z...

źródło: IMG_3745

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • 77
@podomka: przykro mi, bo ewidentnie widać że choroba psychiczna postępuje.

Zresztą gdybyś była kimś istotnym, a nie feministycznym, nienawidzącym mężczyzn szurem z wykopu, to za takie oszczerstwa jak wyżej sama skończyłabyś z wyrokiem i znowu musiałabyś zwiększyć dawkę psychotropów.
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka to była przemoc reaktywna. Głównym sprawcą przemocy w tej relacji był Depp. Tak orzekł sąd w uk i to zdanie kilkuset ekspertów, którzy napisali do sądu apelacyjnego w obronie Amber. Nie ma dowód, że Amber uderzyła Deppa butelka. Nie ma zeznań świadków, a Amber zaprzeczyła. Za to jest nagranie jak Depp przyznaje się do uderzenia Amber w głowę. Niedawno odpieczętowali kolejne dowody i jest kolejną ofiarą przemocy z rąk Deppa (
  • Odpowiedz
mnie zawsze ciekawilo po co ludzie robia takie rzeczy jak podomka. I choroba psychiczna to chyba jedyne racjonalne wytlumaczenie. Poniewaz to nawet nie jest trollowanie

Odpowiedz


@AlaskanskieRodeo: bywałam w różnych miejscach w internecie (i to nie znaczy, że jakichś chorych, po prostu zmieniałam społeczności, trochę gry, trochę programowanie, trochę wykop) i spotkałam tyle ludzi poważnie zakręconych wokół nieraz błahostki, poświęcającej lata na produkcje nikomu niepotrzebnych treści i produktów, że mam wrażenie,
  • Odpowiedz
@podomka: czy nie myślałaś kiedyś w ten sposób, że jeśli 50 osób Ci mówi, że jest może szansa, że się mylisz to nie zastanawiasz się nad tym czy faktycznie może mają rację?
  • Odpowiedz