Wpis z mikrobloga

Przypominam za kilka dni mamy 2 rocznice egzekucji jaka Johnny Depp i jego zespół prawny dokonał na fekalnej Amber, która od tej pory nie zagrała w żadnym filmie i jest uznawana za synonim mitomanki i przemocowca.

Korzystając z okazji chce zapytać @podomka jak przebiega kuracja w Choroszczy, czy w końcu porzuciłaś drogę odurzania się substancjami z niewiadomych źródeł i przede wszystkim czy pogodziłaś się z wyrokiem w sprawie?
#procesdeppa #johnnydepp #film #kino #chorobypsychiczne #przemocmaplec #amberheard #heheszki #logikarozowychpaskow
wortor - Przypominam za kilka dni mamy 2 rocznice egzekucji jaka Johnny Depp i jego z...

źródło: IMG_3745

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • 44
@podomka: trzeba być wyjątkowo paskudnym śmieciem, żeby cieszyć się z tego, ze Depp przez fałszywe oskarżenia fekalnej Amber stał się wrakiem człowieka.

Do tej pory miałem cię za upośledzonego trolla, z którego można się pośmiać, ale teraz lądujesz na czarno.
  • Odpowiedz
@podomka: to smutne patrząc jak fałszywe oskarżenia zrujnowały człowieka, a ty jeszcze temu przyklaskujesz. Zero empatii i współczucia, trzeba być na prawdę podłą osobą bez żadnego kręgosłupa moralnego.
  • Odpowiedz
@wortor ostatnio widziałam z nią filmik w Hiszpanii chyba jak podpisywała autografy, zrelaksowana uśmiechnięta z córką z tyłu która ja wolała , ogólnie w dobrej formie, więc jak widać, nie jest tak źle jak to kreujecie xd i ładnie mówi po hiszpańsku :D
  • Odpowiedz
@wortor: Przecież podomka to #!$%@? troll, sam nick "podomka" o tym świadczy. Wy wiecie co to jest podomka? To taki babciny niebieski fartuch. Nie ma #!$%@?, że istnieje na świecie ktoś z takimi poglądami? Po prostu jest to niemożliwe.
  • Odpowiedz
Depp przez fałszywe oskarżenia fekalnej Amber stał się wrakiem człowieka


@wortor: Jakie fałszywe oskarżenia? W procesie z NGN Johnowi Deppowi udało się obalić tylko dwa zdarzenia z poniższych:

Incydenty #1 i #2, początek 2013 roku: Depp, pod wpływem alkoholu i narkotyków, uderzył i popchnął Heard co najmniej dwa razy w jej domu.
Incydent nr 3, czerwiec 2013: Podczas weekendowej wycieczki, nietrzeźwy Depp wdał się w bójkę z kobietą, która jego zdaniem dokonała seksualnego postępu wobec Heard, która wcześniej była w związku z kobietą. Następnie Depp i Heard wrócili do wynajętej przyczepy, gdzie rzucił szkłem w Heard i podarł jej sukienkę, a także spowodował rozległe uszkodzenia przyczepy. Heard złożyła również dalsze roszczenia, które ze względu na ich charakter zostały wysłuchane w sądzie zamkniętym i nie zostały
  • Odpowiedz