Wpis z mikrobloga

Na wstępie napiszę, że te komentarze są nie moje (Youtube).

1. "To musi być piękne w związku z samotną matką, kiedy kilka razy w tygodniu otwierasz drzwi Waszego domu a w nich staje były odebrać SWOJE dzieci. Patrzy na Ciebie i nie może powstrzymać śmiechu że wziąłeś na siebie problemy z wychowaniem jego dzieci, tracisz czas i pieniądze, on się w tym czasie dobrze bawi z innymi laskami, podróżuje, korzysta z życia (czego Ty nie robisz bo wkoncu masz jego kobietę z jego dziecmi a tam czasu nie ma na takie sprawy, Ty w tym czasie pomagasz im przy lekcjach, sprzatasz albo zawozisz i odbierasz z zajęć dodatkowych, jak one będą chore to Ty bedziesz pomagać przy tym, tatuś wróci po nie jak wyzdrowieją) a na koniec i tak zostaniesz sam jak palec bo jak one dorosną to będą miały Cie totalnie w dupie skoro jest ich ojciec, zresztą tak samo w dupie będzie miała Cie ta mamusia bo ona będzie wtedy chciała zacząć żyć a Ty będziesz już niepotrzebny, Twoja rola się skończyła. Tobie również będzie miło jak będziesz patrzył jak stoją obok siebie Twoja partnerka i facet który ja bzykal jak była piękna, młoda i dala mu dzieci. Nie wspominając o urodzinach dzieci czy przyjecinach itd gdzie będziesz siedział z jego rodzina i jej, a Twojej tam nie będzie takie związki muszą być naprawdę cudowne"

2. "Panowie świetny materiał, jestem kobietą (bez dzieci) i powiem wam jedno, że czym dłużej żyję i widzę zachowania innych kobiet, oraz to co mówią i myślą, to wy mężczyźni, jesteście potrzebni tylko do zarabiania kasy i spłodzenia dziecka. Większość kobiet, nic nie czuje do was facetów, tylko udają a jakl osiągną cel, ślub itd, to sie okazuje że seks nawiet im nie jest porzebny. Znam ogrom kobiet, które tak naprawdę nienawidzą swoich facetów. I zupełnie nie dziwie się Maleńczukowi ze nazwał mażeństwo-zalegalizowaną prostytucją. Generalnie, tez większość kobiet jest zdrowo pier.....ta. Poważnie tak maja posrane emocjie i jakies jazdy w głowach, że byście wymiękli. Ja generlanie, przyjaźnie sie tylko z kilkoma rozsądnymi kobietami, a z resztą nie chcę mieć do czynienia. Całe grono moich przyjacół, to mężczyźni, jest to zdecydowanie normalniejesze. Pozdrawiam wszystkich mądrych i stabilnych emocjonalnie facetów, nie dajcie się tym babonom!"

3. "Całe życie jestem sam. Nigdy nie byłem w związku. Po prostu żadna mnie chciała. Selekcja naturalna i tyle. Po latach zaczęły kręcić się przy mnie samotne matki. Podrywac, kokietować, zapraszać na piwo. Połowa z ich gachow była po wyrokach. Grzecznie je olewalem lub mówiłem, że nikogo nie chcę. To zawsze był bulwers, że ja taki incyl je odrzucam. Teksty typu, że i tak nikt cię będzie chciał, jesteś wybredny, jesteś słaby żeby być z kimś. Dlatego nienawidzę samotnych matek - ale to już ich wina nie moja"

4. "Broń panie Boże iść w takie coś. A jeszcze zapłodnić....to już koniec to jest tak jakby wykopać sobie grób. Pożre chłopa przeżuje i wypluje. Ładna buźka zgrabna dupka nie są w żaden sposób warte takiego piekła"

5. "Ta wspomniana "hierarchia" u takiej Pani jest znacząco dłuższa. Najpierw jej dzidziuś, później jej rodzina matka, ojciec, siostra, brat, babcia, dziadek, biologiczny ojciec, koleżanki od złotych rad, pies lub kot...Na końcu tej listy jest "nowy samiec beta do urobienia"

6. "Dawno temu byłem sojakiem, blue pillakiem. Teraz mimo, że znam cały content MW, to co jakiś czas odświeżam sobie odcinki - polecam. Funkcjonując w dzisiejszym świecie i będąc bombardowanym feministycznymi światopoglądami, łatwo jest opuścić gardę, mimo bycia świadomym"

7. Od znajomego araba z egiptu:
“U nas sie nie zdarza żeby kobieta miała dziecko nie ze swoim mężem, ale ogólnie wychowywanie czyjegoś dziecka to jak budowa domu nie na swojej ziemi”

#p0lka #zwiazki #przegryw #redpill #blackpill #mgtow
  • 13
  • Odpowiedz
  • 7
@elena-mary: W 2 punkcie sama kobieta to pisze (jeśli to nie fake), ale w realu też słyszałem od różnych kobiet jak nagadują na inne, jakie to one są pierdzielnięte.
  • Odpowiedz
@shaguar: ciekawe kto niby ma parcie na wychowanie cudzych dzieci
byleby nie przekraczały granic w stosunku do faceta (czyt. nie wqrwiały go), to niech robią co chcą, nie jego sprawa
  • Odpowiedz
  • 5
nienawistne


@elena-mary: Jakie nienawistne? To wy jesteście mściwe, podłe, bezczelne... Chuopy się przejechały na tych kobietach i dobrze piszą uświadamiając resztę mirasów.
  • Odpowiedz
@shaguar Kiedyś na lolu dodałem do znajomych pewną dziewczynę, popisaliśmy trochę i napisałem jej w prost później, że szukam żony z którą chiałbym założyć rodzinę, na ona odpisała mi tylko, że będzie mi bardzo ciężko to osiągnąć bo dzisiaj kobiety są powalone. Nawet niektóre normalne kobiety jeszcze jest ich garstka same widzą co się w większosci z nimi dzieje to jest chore...
  • Odpowiedz
W 2 punkcie sama kobieta to pisze (jeśli to nie fake), ale w realu też słyszałem od różnych kobiet jak nagadują na inne, jakie to one są pierdzielnięte.


@shaguar: ja też dostrzegam wiele zachowań których nie lubię ale widzę je zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Uważam, ze ogólnie ludzie nie umieją w dzisiejszych czasach tworzyć szczerych relacji, sami nie umieją iść na kompromis a oczekują go od drugiej strony,
  • Odpowiedz
@najwyzszymaszt: największy obciach to iść w towarzystwo czy nawet na miasto z partnerką, którą wcześniej miało pół miasta.
Wejście w związek nawet z grubą kobietą, która nie miała wcześniej nikogo, ale jednego czy dwóch stałych partnerów jest jeszcze spoko, ale ogólnie od popularyzacji tindera już jest ciężkie.
  • Odpowiedz