Wpis z mikrobloga

Przerażające na #wykop jest to, że zawsze znajdą się mendy społeczne gotowe do ataku na rodaków.

Gruzini całą bandą katowali Polaka? A bo on to ich wyzywał i to w ogóle jego wina.

Straciłeś pracę, bo szef woli paru niepiśmiennych pastuchów z Indii zamiast ciebie? Haha, twoja wina, jesteś głupi. Przecież mogłeś zostać programistą 15k. Przecież to, że jesteś rodzimym obywatelem kraju nic nie znaczy...

Albo szczyt wszystkiego - #!$%@? cię szef? Załóż własną firmę, i w ogóle zrób sobie bootcampa.

Na tym portalu jest skrajnie dużo toksycznych melepetów, odrealnionych dzieci i zwykłych sadystów. Wszystkim bym mordy pozamykał, ot.

#gownowpis #polska #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy
  • 97
  • Odpowiedz
A bo on to ich wyzywał i to w ogóle jego wina.


@Retiarius_oma: ale lamus z ciebie, nie polaka, ale dwóch. Wcześniej ten typ bez koszulki stał na jezdni i krzyczał "zajeb mi kozojebco, no chodź #!$%@? do mnie" A ty ich bronisz. Przecież on o to prosił.
  • Odpowiedz
mówię z własnego doświadczenia, czytaj ze zrozumieniem , ja w Niemczech na urzędach nie widziałam


@Linnior88: Ok, to ja z własnego doświadczenia też powiem, tylko czytaj ze zrozumieniem: ja w Polsce nie widziałem żadnego budynku z flagą Ukrainy.
Pogadaliśmy sobie.
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: Troche sie zgadzam, ale tez skrajne robienie z siebie zawsze ofiary też jest slabym wyjsciem.. Jesli jakis niepismienny moze Cie zastapic, to naprawde wina lezy w Tobie - nie trzeba od razu byc programistą, ale #!$%@? bez przesady.
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc czy Janusz jest teraz z nami w pokoju?
Mam polewę z Polaczka co szur bur pracę mi zabierają a sam jest gotowy tyrać za przysłowiowe grosze i jedzenie będąc tym samym elementem ekosystemu co hindus w Polsce.
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: Nie no jasne, tez pracowalem w kolchozie. Mowie tylko o tym, ze zadna sprawiedliwosc nie istnieje, mozesz miec setki powodow do narzekan, mozesz miec w wiekszosci nawet racje.. Ale co to zmienia? Nic. Pozwala Ci sie czuc ofiara, poszkodowanym.. Ale swiat ma to w dupie. Tylko od Ciebie zalezy czy cos zmienisz, i tylko Tobie zalezy lub powinno zalezec, na Tobie. Nie ma sie co czarowac, czy szukac sprawiedliwosci ;)
  • Odpowiedz
nie nie chodzi o polską dla Polaków tylko inne kraje nie wieszaly np flag ukriany na swoich budynkach a w Polsce jak zwykle musi odchodzić jakis cyrk


@Linnior88: Ale #!$%@? xD Mieszkam w Berlinie, od 2 lat na Reichstagu i wielu innych rządowych budynkach wiszą ukraińskie flagi. Jeżdżę co roku przezimować na Kanarach (dalej się w Europie od wojny raczej nie da być) i tam to samo, flagi na co trzecim
  • Odpowiedz
@PeeJay

>nie nie chodzi o polską dla Polaków tylko inne kraje nie wieszaly np flag ukriany na swoich budynkach a w Polsce jak zwykle musi odchodzić jakis cyrk


@Linnior88: Ale #!$%@? xD Mieszkam w Berlinie, od 2 lat na Reichstagu i wielu innych rządowych budynkach wiszą ukraińskie flagi. Jeżdżę co roku przezimować na Kanarach (dalej się w Europie od wojny raczej nie da być) i tam to samo, flagi na co
  • Odpowiedz