Wpis z mikrobloga

Przerażające na #wykop jest to, że zawsze znajdą się mendy społeczne gotowe do ataku na rodaków.

Gruzini całą bandą katowali Polaka? A bo on to ich wyzywał i to w ogóle jego wina.

Straciłeś pracę, bo szef woli paru niepiśmiennych pastuchów z Indii zamiast ciebie? Haha, twoja wina, jesteś głupi. Przecież mogłeś zostać programistą 15k. Przecież to, że jesteś rodzimym obywatelem kraju nic nie znaczy...

Albo szczyt wszystkiego - #!$%@? cię szef? Załóż własną firmę, i w ogóle zrób sobie bootcampa.

Na tym portalu jest skrajnie dużo toksycznych melepetów, odrealnionych dzieci i zwykłych sadystów. Wszystkim bym mordy pozamykał, ot.

#gownowpis #polska #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy
  • 97
  • Odpowiedz
  • 40
@fajfusiarz Tak. Polska w pierwszej kolejności powinna być domem dla Polaków. Imigranci nie mogą terroryzować lokalsów. Ja i moja rodzina płacimy podatki od lat, żeby żyć we własnym kraju. A nie żeby zostać zastąpionym przez tanich pracowników że wschodu. To jest zwykłe #!$%@?, to co się dzieje. Prywatyzacją zysków, uspołecznianie strat.

@Linnior88 Byle głośno narzekać i karmić swoje kruche ego. Żałosny gatunek.
  • Odpowiedz
  • 30
@Linnior88

@fajfusiarz: nie nie chodzi o polską dla Polaków tylko inne kraje nie wieszaly np flag ukriany na swoich budynkach a w Polsce jak zwykle musi odchodzić jakis cyrk


No nie do końca się zgodzę, jak byłem w zeszłym roku na Łotwie w Rydze to nigdzie tylu ukraińskich flag nie widziałem co tam, a populacja ruskich to chyba coś koło 1/3 mieszkańców Łotwy więc srogo jadą prętem po kratach
  • Odpowiedz
  • 17
na rodaków


@Retiarius_oma: Jakiś bezzębny patus który drze mordę na ulicy, bez mrugnięcia oka by cie #!$%@?ł i #!$%@?ł portfel nie jest dla mnie Polakiem. Patologia nie ma narodowości
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma przecież z gruzinami chodzi o to że jedna patologia trafiła na drugą. Drechy wyzywały Gruzinów dostały oklep to spaliły auta. Gruzinów wywalic drechow pozamykać i sprawa zamknięta. Z wyzywaniem chodziło o to że to wcale tak różowo nie było że gruzini chodzili po miescie i niewinnych ludzi okładali a taki był przekaz znaleziska.
  • Odpowiedz
inne kraje nie wieszaly np flag ukriany na swoich budynkach a w Polsce jak zwykle musi odchodzić jakis cyrk


@Linnior88: jesteś tak głupi, czy tylko udajesz?

A dobra, już doczytałem, mieszk w Niemczech i tam żadnych flag nie było xd w dupie byłaś gówno widziałaś.
  • Odpowiedz