Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszy taki argument, że w danym miejscu chodzą dzieci. Jakby dorośli szli tym samym chodnikiem, to już byłoby ich mniej szkoda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goferek: Trochę tak xD
  • Odpowiedz
@goferek: wiesz, pompujesz w gówniaka szmal, i rodzic od praktycznie poczęcia i państwo - opieka zdrowotna, szczepienia, edukacja, 500+ i inne takie, a potem nagle bach w wieku 12 lat wpada pod samochód. A jeszcze się nawet nie zaczął zwracać, nic nie wyprodukował, nic dla państwa nie zarobił!
  • Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszy taki argument, że w danym miejscu chodzą dzieci. Jakby dorośli szli tym samym chodnikiem, to już byłoby ich mniej szkoda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goferek: A przez głowę Ci przeszło, że ten argument oznacza to, że z rana jest tam wzmożony ruch dzieci i większe prawdopodobieństwo, że kogoś by zabił?
  • Odpowiedz
dorosły jest w stanie więcej przewidzieć, ocenić, zachować się profilaktycznie. Jak oznaczają miejsca w okolicach ZPCh, np. "głusi" to nie dlatego że ich żal, tylko że trzeba wzmóc ostrożność


@tigga: i jak jako dorosły mam przewidzieć że #!$%@? albo i nie kierowca zaraz #!$%@? się we mnie na chodniku?
Przewidzieć mogę więcej przechodząc przez jezdnię, ale w sytuacji gdy rozpędzony samochód wypada z drogi nie masz szans na reakcję.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszy taki argument, że w danym miejscu chodzą dzieci. Jakby dorośli szli tym samym chodnikiem, to już byłoby ich mniej szkoda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goferek: Tu chodziło raczej to, że od około 8 jest tam wzmożony ruch pieszych, ze względu na obecność szkoły w pobliżu.

Zawsze mnie śmieszy jak ktoś się przypierdziela bez sensu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i jak jako dorosły mam przewidzieć że #!$%@? albo i nie kierowca zaraz #!$%@? się we mnie na chodniku?


@dondon: no a jak, przecież to normalne że ktoś przelatuje (dosłownie i w przenośni) przez chodnik mercedesem z prędkością co najmniej 100km/h patrząc po zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz