Wpis z mikrobloga

Nienawidzę fasoli. Od czasuw podbazy kiedy mamełe mnie faszerowała fasolkom po bretońsku i innymi wynalazkami guwnopodobnymi.

Już dawno nie jestem guwniakiem ale fasoli dalej nie żre, jest to dla mnie synonim biedactwa, biedażarcia, pospólstwa i biedoty. Ale gurwa OD KIEDY SPRÓBOWAŁEM TEGO #!$%@? CO JEST NA ZDJĘCIU, TEJ SŁYNNEJ LEGENDARNEJ FASOLKI HEINZA W SOSIE POMIDOROWYM TO ZAŻERAM SIĘ TYM JAK #!$%@? GDYBYM MÓGŁ TO BYM SIĘ NIĄ SMAROWAŁ NIE TYLKO NA KLACIE ALE I NA CAŁYM CIELE I TAK CHODZIŁ DOPUKI BY MNIE PROKURATOR NIE OSĄDZIŁ.

Na chrystka to jest genialne, w tej postaci fasolkę bym żarł i żył. Bieda nigdy nie była tak pyszna.

Poletzam und zachętzam do prubowania,

Uncle Aber

#heinz #fasolkaheinz #biedazarcie #bieda #abercontent #rozkminyabera
Aberworthy - Nienawidzę fasoli. Od czasuw podbazy kiedy mamełe mnie faszerowała fasol...

źródło: comment_o41P1x6HoDwXcMsw2RL1TBtgl2ObC46t.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i potem na randce Aber musi co pieć minut wyjść ... zadzwonić xD


@LubieDlugoSpac: jakiej randce, ja dostałem polecenie zakazu żarcia takich wyrobów jeśli nie łyknę espumisanu xD jak prykam to aż kordła w łuszku podskakuje xD
  • Odpowiedz
@Mark13: jest z zawleczką jak granaty taktyczne polskiej armii xD co do otwierania bez zawleczek to polecam taki protip

1. Bierzesz taki nóż szpiczasty nie musi być super ostry bylebyłby śpiczasty

2. Wbijasz go w kraniec puszki ale tak konkretnie i uwaga na palce
  • Odpowiedz
@Gacrux: co mi się będzie jakiś @ktoosiu panoszył po wpisach xD kurde jak ta bajka HORTON SŁYSZY KTOSIA zaraz tutaj doktor Seuss wparuje i z ktosia porządek zrobi rurzowe słonie go zjedzom xD

Albo ten kurde zielony gnuj grincz zje takiego ktosia @ktoosiu słyszysz grincz cie zje świąt nie będzie czo ty na to xD
  • Odpowiedz