Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.

Zaczynam stopniowo poprawiać swoje życie (czerwiec będzie #!$%@?, ale dam radę) i szukam psychiatry na NFZ z uwagi na epizody depresyjne i prawdopodobne PTSD po wypadku samochodowym, który miałem za dzieciaka, chociaż bardziej z powodu #przegryw i tego, co przeżyłem w domu rodzinnym przez te wszystkie lata, a o czym przypomniał mi wczoraj jeszcze brat mówiąc o weekendowym odpale matki.

Jednak do rzeczy, jako że to na NFZ to wybór jest raczej pomiędzy HCP a Jeżyckim Centrum Zdrowia Psychicznego i tu zaczyna się problem. Wchodząc w opinie na Google oba zakłady mają przeważającą większość "jedynek", w tym takim przed paru tygodni albo i dni.

Więc pytanie do anonów, którzy korzystali z usług psychiatrów w tych miejscach, czy naprawdę są tak źli jak ich malują?

Nie chodzi mi raczej o hospitalizację. Chyba, że będzie potrzebna, czego się nie spodziewam, bo nie mam jakichś epizodów maniakalnych czy coś, a też nie jestem benzowrakiem czy innym ćpunem, a czystym chłopakiem. Od jakoś października nawet abstynentem

#poznan #zdrowiepsychiczne #depresja #kiciochpyta #psychiatria #psychoterapia #psychologia #samotnosc #samopoczucie #samopomoc #patologia
  • 1
  • Odpowiedz
@JuanPablitoSegundo_2137: Hej! Ja się leczę w Poradni Zdrowia Psychicznego HCP i chwale sobie. Wysłali mnie na dodatkowe badania neurologiczne, przeprowadzili niezbędne konsultacje, po czym trafili z lekami i reagowali na każde moje zgłoszenie efektów ubocznych.
Wszystko zawsze miałam dokładnie tłumaczone i zaproponowali mi również terapię, ale ja chodziłam już na terapię do swojej pani i nie skorzystałam, ale jest tam też taka opcja. Wiadomo, czasami były opóźnienia z godzina przyjęcia, ale
  • Odpowiedz