Wpis z mikrobloga

@jerzu70: Ja mam Ukrainkę i mam gotowane i pakowane obiady do pracy xD, codziennie rano śniadanie. Polka z jej urodą nigdy w życiu by palcem nie kiwnęła.

@o__0:

w przypadku Andżeliki to oczywiście kanapeczki musisz sobie sam zrobić, bo ona w za długich paznokciach nawet paczki sera nie otworzy


O Ukrainkach zdążyłem się nauczyć tyle że na punkcie długich paznokci mają #!$%@?, więc jak już to na odwrót xd
  • Odpowiedz
@vieniasn nie dostanę, dychę zrzucę do jesieni i gitara. No ja raczej nie szukałem na siłę. Od kilkunastu lat miałem jasny plan, jako że Żydówek nie ma a ormianek jak na lekarstwo i jakieś takie drobne, to w grę wchodziła tylko księżaczka albo Ukrainka. Dziewczyna musi być normalna i od małego nauczona pewnych obowiązków. Moi bracia mają polki i jeden je z pudełek a drugi ze słoików ¯_(ツ)_/¯ ogólnie jest bardzo dużo
  • Odpowiedz
@perseweratywnosc: wy na serio myślicie że oksana jest lepsza od andżeliki? Przecież to ten sam sciek, a wręcz gorszy, bo większość tych co przyjechała na socjal podczas wojny nigdy a to przenigdy nie pracowały xd a przy okazji można się zarazić HIV xd
  • Odpowiedz
@perseweratywnosc pod warunkiem że okasana ma 50 lat i jest ze wsi , młode ukrainki z dużych miast często bywają trudniejsze z charakteru niż polki , mi kolega z Charkowa opowiadał jak dostał w pysk bo przepuścił laske w drzwiach i stwierdziła że to seksizm (ʘʘ)
Mi się wydaje że ludzie wałkują za bardzo stereotypy
Tak każda Ukrainka pysznie gotuje tak samo jak każda polka robi kanapki taaaaaa(
  • Odpowiedz
@o__0

@perseweratywnosc: w przypadku Andżeliki to oczywiście kanapeczki musisz sobie sam zrobić, bo ona w za długich paznokciach nawet paczki sera nie otworzy

XD serio wierzysz w to co piszesz ? Ja robię kanapki obiady makarony ziemniaki itp , wrzucanie każdej baby do jednego worka jest słabe
  • Odpowiedz