Wpis z mikrobloga

@AnulkaS34d skoro mają mężów którzy są w stanie sobie na to pozwolić to why not , wy macie jakąś manie z Ukrainkami a prawa jest taka że kto nie będzie ich chciał to znajdzie sobie inną i tyle
  • Odpowiedz
@Linnior88: nie wrzucam każdej baby do jednego worka, ale w tym imieniu coś jest. W życiu nie jedną Andżelikę poznałem i żadna z nich się na partnerkę nie nadawała - wszystkie w głowie miały tylko solarium, sztuczne rzęsy, paznokcie, doczepki i operacje plastyczne
  • Odpowiedz
mi kolega z Charkowa opowiadał jak dostał w pysk bo przepuścił laske w drzwiach i stwierdziła że to seksizm (ʘʘ)


@Linnior88: Ze wszystkich historii które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej. Ile kłamstw można #!$%@?ć w jedno zdanie? Po co zmyślasz te mitomańskie historie sprzątaczko niemieckich kibli?
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight

>mi kolega z Charkowa opowiadał jak dostał w pysk bo przepuścił laske w drzwiach i stwierdziła że to seksizm (ʘʘ)


@Linnior88: Ze wszystkich historii które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej. Ile kłamstw można #!$%@?ć w jedno zdanie?

Gdybys znał języki obce to bym ci mogła powysylac jak ukrianki na zachodzie rugaja facetow że nie są tak szarmanccy chojni i dobrze wychowani jak ukraincy
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight gdybyś znał niemiecki (a pewnie nie znasz ) to bym ci mogła wysłać filmik ukrianskiej uchodczyni która opowiedziała historię jak się obraziła na Niemca bo ja zabrał na kawę u kupił 3 róże zamiast biżuterii spa sesji zdjęciowych tego co dostawała od facetow na Ukrainie
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight

>mi kolega z Charkowa opowiadał jak dostał w pysk bo przepuścił laske w drzwiach i stwierdziła że to seksizm (ʘʘ)


@Linnior88: Ze wszystkich historii które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej. Ile kłamstw można #!$%@?ć w jedno zdanie? Po co zmyślasz te mitomańskie historie sprzątaczko niemieckich kibli?

Nie jestem" sprzątaczka żadnych kibli "w przeciwieństwie do ciebie stać mnie na więcej ale nie gardzę ludźmi
  • Odpowiedz