Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw #polka #p0lka #rozowepaski
Jak to jest, moja kobieta poleciała z Niemiec do polski samolotem, w przerwie na samolot poznała jakiegoś Czarnego typa bez problemu podała mu swojego ig(oczywiście nie dowiedziałem się tego u niej tylko z jej instagrama zobaczyłem , jak jej zapytałem czemu podała mu jego instagrama a ona odp że dla beki, i że chce sprawdzić jego muzykę (rzekomo jest raperem XD) to nie jest 1 sytuacja, jak mam zareagować i co zrobić? Co o tym wgl myśleć tak zdrowo rozsądkowo? Czy tak się robi waszym zdaniem?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw #polka #p0lka #rozowepaski
Jak to j...
  • 32
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio, bk
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wyluzuj Mirek. Widze, ze piszesz z własną kobietą na snapchacie, czyli pewnie oboje macie po 8-10 lat.
Nie masz się czym przejmować, murzyn jej nie ruszy bo byłaby to pedofilia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chociaż to wyglada jak b8 to napisze co mi pomogło
przestań analizować komu daje instagrama, z kim wypisuje, jak straci zainteresowanie zrób to samo. Nie masz na to wpływu realnie. Skup się na sobie i swoich celach, na innych relacjach a jakaś sensowna i oddana kobieta się pojawi. Nie ma sensu gonić kobiety
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): Mówię to nie jest 1 sytuacja tego typu gdzie wychodzi gdzieś poznaję kogoś i mi o tym nie mówi, czy mamy lepszy czas czy gorszy czy jesteśmy razem czy nie poznaje ciągle nowych facetów i uważa że nie muszę o tym wiedzieć bo to nie moja sprawa czy to Turków czy to czarnoskórych czy nawet i normalnych, ona uważa że to normalne i że się czepiam nad
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): A następna kwestia jest taka że to nie takie proste ją zostawić bo mamy wspólny biznes z nią i z jej ojcem i ciężko mi będzie to wszystko tak rzucić i zaczynać od 0 tak jakby, ale jak takie jej zachowania z facetami zdarzały się już niejednokrotnie, co prawda raz byliśmy wtedy razem raz nie ale sam fakt że załóżmy mijało 2-3 dni od chwilowego rozstania a
  • Odpowiedz