Wpis z mikrobloga

@zukier: Ziomek w pracy ma maca i daje mu radę pracować w dosyć wymagający projekcie, jak patrzyłem jak mu śmiga to bym powiedział że lepiej niż na moim laptopie.

Pytanie tylko dlaczego chcesz Maca. I tak potrzebujesz Windowsa żeby testować i dotrzeć z buildem do 96% graczy. Kupisz za takiego maca 2-4 high endowe PC, chyba że musi być laptop to wtedy tylko 2 hi endowe laptopy :)

A samego
  • Odpowiedz
@zukier: Ja mam główny PC na win i tam wykonuję większość roboty, ale czasem sobie pracuję na macbooku, więc znam temat z dwóch stron. Generalnie dla mnie praca na mac booku to dość wątpliwa przyjemność, lecz nie z powodu systemu, bo wydajność jest świetna, jestem po prostu przyzwyczajony do dwóch dużych monitorów WQHD, i przesiadka na malutki 13 calowy ekran to masakra :D
  • Odpowiedz
  • 1
@draculeq: Dzięki za odpowiedź.

Chcę maca, bo w pracy korzystam z jednego i wygoda pracy na tym urządzeniu skutecznie odebrała mi jakiekolwiek chęci obcowania z windowsem na dłużej.

Na służbowym sprzęcie nie potestuję UE5, a przed wydaniem na laptopa 20k chciałbym wiedzieć jak wygląda praca z tym silnikiem wg użytkowników
  • Odpowiedz