Wpis z mikrobloga

polecacie tego returninga? chciałem pograć w gothica 1-2 na modach (w trójce nie działają savy a nie chce mi sie #!$%@? z tym gownem) i zastanawiałem sie właśnie nad returningiem problem mam w tym że jest pierdyliard wersji a ja ich nie rozróżniam. czym sie rozni returning 2,0 od 3.0 od reballance od new ballance? czy da się wyłączyć rosyjski dubbing? gdy słysze ten język z ust xardasa czuje jakiś niepokój i czy może znacie dobre mody do gothica 1? docelowo chciałem pograć w jedynke ale nic ciekawego nie rzuciło mi sie w oczy. Zależy mi by rozwijały fabułe i były dosyć "duze"

#gothic #gothic2 #gothic2nk #returning #newbalance
  • 12
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: A kroniki ograne? Co do (chyba) returninga to widziałem jak kolega grał na studiach i przed gotowaniem makaronu miał inny ekwipunek niż jak wróciłem z makaronem. Rozwleczony masakrycznie.
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: Returning to takie Mroczne Tajemnice do Nocy Kruka. Jest tam w #!$%@? contentu, ale takiego, który nijak nie pasuje do samej gry.

Noc Kruka to już jest śmietnik, ale Returning to dopiero #!$%@?ł do pieca. Tam jest wszystko. Milion nowych mechanik, gadający orkowie, romans, rozbudowa miasta, dziesiątki nowych lokacji, tysiące nowych przedmiotów, postaci i misji z kilkudziesieciu różnych gier. Co Ci do łba nie strzeli, to będzie w Returningu. W
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: On nie jest trudny. Jest jak oryginalny Gothic - pełen jap i exploitów. Uderzenie wiatru do rączki i czyścisz mapę w pierwszym rozdziale. Niezależnie od poziomu trudności.



tl;dr - Nie warto.

MT dodają do Gothica masę contentu, ale takiego raczej #!$%@? jakości. Gorszej niż Noc Kruka. Mod stawia na wątek wojny bogów, ale w takim strasznie dziecinnym jej rozumieniu. Więc świat się kupy nie trzyma, bo w setting z gatunku
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123 stara wersja Rebalance jest dobra. Warto zaczekać z miesiąc na odnowiona wersję na ruskim patchu, bez tych polskich od dreamvader które sprawiły że się tego nie da przejść. NB to osobna ruska gra, nawet nie Gothic.

Renovation jest nawet fajne. Dużo contentu nie dodaje, parę questów i 1 lokację. Ale fajne mechaniki są. Np splugawiona goblinia jagoda która zapewnia 1 udana kradzież jakąkolwiek, bez wymogu zreki. Albo miksturka potrójnej many która
  • Odpowiedz
czy mroczne tajemnice to coś w co warto zagrać? wiem o modzie tylko tyle że ma zabawny dubbing i jest trudny


@asdfqwerty123: a to jest dość fajny stary mod, rozwinięcie Gothic 1, jest pierścień dzięki któremu się ciągle szybko biega więc łatwiej się poruszać.
  • Odpowiedz
czyli w skrócie chce przejść gothica 1 - jaki mod zainstalować?
a) Gothic: Definitive Edition
b) gothic othello
c) gothic mroczne tajemnice
czy d) klasyczna podstawka
  • Odpowiedz