Wpis z mikrobloga

Z apelem, aby radni mogli dalej parkować w centrum wystąpiła wiceprzewodnicząca klubu Koalicji Obywatelskiej radna Grażyna Fijałkowska. – Taki parking powinien być dalej do dyspozycji radnych w czasie sesji, bo niektórzy nie mogą sobie przyjechać na rowerze tak jak pan prezydent. Inni mieszkają na peryferiach i przyjeżdżają samochodem. Taki parking, tak jak był jest potrzebny. Gdzie stanąć? Nie ma gdzie! – mówiła.


To może pani radna zacznie naciskać na rozbudowę komunikacji miejskiej i parkingów Park&Ride? Niech się postawi na miejscu tysięcy mieszkańców, którzy nie mają takich przywilejów, jak ona.

Nawet dla samego wizerunku mogłaby zostawiać auto pod muzeum narodowym i przejeżdżać ten ostatni, krótki odcinek tramwajem. Kto głosuje na takich dzbanów?

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/radni-dalej-chca-dla-siebie-parkingowego-przywileju-radna-po-o-cateringu-i-rowerze-prezydenta_56619.html

#krakow
  • 11
  • Odpowiedz
@goferek o boże, ona serio to powiedziała? Co za głupia baba. Niech wsiada do trajki. Ciekawe czy babka, która w tym samym urzędzie sprząta po sesji wielkich radnych też może sobie autem stanąć na tym parkingu. Czy może Pani Fijałkowska uważa się za lepszą od innych pracowników magistratu?
  • Odpowiedz
@goferek: Dalej jeszcze lepiej, babie sam parking nie wystarczy, ma mieć jeszcze catering bo gdzież to elyta krakowska będzie latać po mieście jak plebs albo sobie sami przygotują jedzenie

Sprawa darmowego parkowania nie była jedynym tematem ważnym dla radnych. – Chciałam prosić, żeby był catering. Aby radni nie gonili po całym mieście – powiedziała Grażyna Fijałkowska. Szef rady zapewnił, że w jednej z urzędowych sal będzie funkcjonowała tymczasowa restauracja.
Nighthuntero - @goferek: Dalej jeszcze lepiej, babie sam parking nie wystarczy, ma mi...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Aerwin: wygoogluj jej zdjęcie i połącz z tym, że domaga się również cateringu na miejscu, by nie musieć szukać jedzenia (którego ma kurczę mnóstwo w promieniu 100 metrów od urzędu). Ona najprawdopodobniej unika jakiejkolwiek aktywności.
  • Odpowiedz
Kto głosuje na takich dzbanów?


@goferek: A próbowałeś kiedyś głosować na radnych? Ja ostatnio próbowałam i chciałam sobie wygooglać co to za osobniki. I wiesz co? I g*wno, wiem tylko kto z jakiej partii xDD Jak prowadzą swoje biznesy czy mają wysokie pozycje w firmach to może coś tam znajdziesz, a tak to zero info. Natomiast jak masz do wyboru 50 ludzi i miałbyś szukać po wywiadach, twitterach itp. co
  • Odpowiedz