Wpis z mikrobloga

Jakimi samochodami na ogół jeżdżą nowobogaccy? Mam na myśli markę i model, która najbardziej trafia w gusta osób z prowincjonalnymi kompleksami, które mają aspiracje na wielkomiejski styl. Innymi słowy, synonim tandety, który krzyczy: „Patrzcie na mnie, ja też należę do klasy wyższej!”

#motoryzacja #samochody #pytanie #kiciochpyta
  • 44
  • Odpowiedz
@AlexBrown: bmw lub merc. Audi to ci jeszcze nie do konca dorobieni. Oczywiscie mowa o samochodach z salonu, nowych lub 3 letnich max. Zaden nowobogacki nie zniesie jazdy czyms starrszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlexBrown suv Mercedes, BMW, ale tylko x5, gle i większe, dla kobiety biały, dla faceta czarny (bo to kolory bez dopłaty), Audi też się czasami zdarzy, ale tak jak wyżej pisali nimi jeżdżą tacy niedorobieni jeszcze i głównie takimi 4-8 letnimi. Oczywiście wszystkie w leasing, bo trzeba robić koszty
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Teraz to nawet franczyzobiorcy żabek bujają sie mercami w leasingu, potrzeba życia na pokaz jest w tym kraju przeogromna. Bo przecież 3 letni Ford czy KIA to ujma na honorze, musi być klasa premium od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@ThirtyDoorKey U nas był typ co miał dwie żabki i chciał wziąć a45s. Argumentował to tym, ze będzie woził towar między żabkami i nie potrzebuje dużego auta.

Ale co do tych leasingow to masz rację. Wysyp wniosków od ludzi co mają żabkę. I to nie auta za 50k tylko właśnie 150k+ i więcej. A potem sporo na plac nam zjeżdża od nich...
  • Odpowiedz