Wpis z mikrobloga

  • 1
@Feministka2000: na szczęście nie ty o tym decydujesz tylko te małolaty. Nikt nie mówi o gwałceniu tylko o dobrowolnym wyborze. Nic ci do tego że 15 czy 16 podoba się dwudziestoparolatek i chce się z nim spotykać. Spierdox umysłu to mają takie osoby jak ty co chcą zabraniać czegoś innym dziewczynom bo w twoim urojonym systemie etycznym to coś niemoralnego
  • Odpowiedz
Pierwsze. Figura nie ma nic do rzeczy.


@Feministka2000: ()

Pociąg seksualny to w pierwszej kolejności pociąg to aspektów fizycznych danej osoby. Jak ktoś chce przelecieć np. 15'latke, to nie dla jej charakteru, formalnej niedorosłości, tylko jej ciała.... więc jak figura może nie mieć nic do rzeczy, skoro jest rzeczą decydującą o wyborze? () Logika jest widzę ci obca

mówisz jak zwyrol i degenerat
  • Odpowiedz
@Erlein: tobie tym bardziej #!$%@? do tego. Post wyżej (jak ktoś chce przelecieć np. 15'latke, to nie dla jej charakteru, formalnej niedorosłości, tylko jej ciała.) jest dowodem dlaczego powinno się wam łapy i wacki ucinać. Jak się pukają z rowieśnikami, to łączy ich jakaś więź pozałóżkowa, więc można usprawiedliwić, a wy to zwykłe prymitywy które chcą wykorzystać nieświadome nieukształtowane nieletnie. Gwałciciel vibe.
  • Odpowiedz
  • 3
@Feministka2000: no jasne bo jak taka siksa pieprzy się z oskim to na pewno ze względu na jego charakter a nie na jego wygląd, nigdy żadna dziewczyna nie ruchała się z chadem że względu na jego ciało, kaloryfer na brzuchu i przystojną twarz tylko dlatego że on ma dobrą osobowość. Jesteś skończoną hipokrytką
  • Odpowiedz
15 latka to pedofilia/ xd One w tym wieku juz jebią sie na potęge i to z wlasnej woli


@shakerti1: Ma rację. @Erlein może to będzie niepoprawne politycznie co teraz napiszę, ale generalnie 15 latki walą się bardziej jak obecnie domki w Palestynie. Wystarczy przypomnieć sobie chociażby w jaki sposób zachowywały się 15 letnie dziewczyny jak samemu miało się te 15 lat, bracia koral i algida to mogliby się od nich
  • Odpowiedz
Co jest bardziej zwyrolskie, ruchanie 15 latki o figurze 20'latki czy ruchanie 20'latki o figurze 15'latki?


@Pralko-suszarka: Właśnie to też jest zajebisty problem obecnie przeseksualizowane 15 latki wyglądają nawet na nie 20 latki a 25 latki a ich mamusie jeszcze idą obok dumnie jak córce z dupy stringi wystają i hihihi kobiety wcześniej dorastają.
  • Odpowiedz
dorosły interesujący się ciałem osoby niedorosłej jest zwyrolem


@Feministka2000: Przepraszam, ale na jakiej k#w@ niby podstawie jesteś w stanie stwierdzić czy jakaś dziewczyna ma 15 lat, bo ja jako mężczyzna zwłaszcza obecnie nie jestem w stanie tego zrobić chociażby przez ubiór i makijaż już nawet nie pisząc o tym, że takie dziewczyny są często tam gdzie ich nie powinno być albo piją alkohol nagminnie.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Jak poznasz ją w jakimś klubie dla dorosłych i zacznie się z tobą gzić ukrywając wiek to spoko, ale jak wypali że chodzi do szkoły albo kręcisz się w rejonach dla nieletnich, żeby złowić nieletnią to mam złe wieści i współczuję że rodzice was nie wychowali, pewnie byliby dumni że dorosłe chłopy chcą ruchać dzieci
  • Odpowiedz
Jak poznasz ją w jakimś klubie dla dorosłych


@Feministka2000: Kluby (przynajmniej w Polsce) z założenia są dla ludzi dorosłych ponieważ chociażby sprzedają tam alkohol więc jeśli jakaś dziewczyna tam jest to mam prawo sądzić iż jest pełnoletnia podobnie jak na tinderze na przykład gdzie jest on +18. Tak samo gdzieś nawet na wakacjach jeśli widzisz laskę w stringach która wygląda na starszą a ma 15 lat to nie ja tu jestem
  • Odpowiedz
  • 0
@Feministka2000: ja planuję dawać korki właśnie takim gówniarom i jak będą do mnie przychodzić to będę stopniowo je urabiał bo ja je rozumiem nie to co ich rodzice
  • Odpowiedz
Jak się pukają z rowieśnikami, to łączy ich jakaś więź pozałóżkowa, więc można usprawiedliwić


@Feministka2000: ty jesteś tak ułomna że mi słów brakuje XDD Nie każda nastoletnia relacja musi być czymś więcej niż łóżko, w tym wieku również można mieć FWB/ONS gdzie poza łóżkiem was nic nie łączy.

Ty sobie dosłownie tworzysz fikcyjną rzeczywistość by narzucić jakąś swoją narrację, to wręcz przeraża xd

@Erlein Dobrze robisz, pękanie dupy odklejonym feministkom jest
  • Odpowiedz
@Zenzenzen: ja tam nie wierzę w istnienie takich związków. W 2018 roku po naszej wiosce chodziły spisywać liczniki wody taka matka z córką. Zawsze im otwierałem drzwi. Ona miała 15 lat a ja 23 lata. Wiem na 100% ,że jej się spodobałem .Jej matka nawet była dziwnie do mnie miła , powiedziała nawet komplement do moich rodziców ,że fajny chłopak jestem itp .
Tyle ,że one myślały ,że chodzę dopiero na
  • Odpowiedz