Wpis z mikrobloga

@shakerti1: Nie znam się na tym, a googlował nie bede coby pan bagieta nie podpatrzył (żartuje), ale na pewno stare baby od razu by z pianą na pysku tak krzyczały;
jak już ma ciśnienie koniecznie to poczeka aż ją odplombują na 18; wtedy bez rejestracji można bzikać
  • Odpowiedz
@shakerti1: a #!$%@? mnie obchodzi, będe całkowicie szczerym z tobą, ale wiadomo, że 25 letniego chłopa co by ukuł 15 latkę zaraz by od pedofila wyzwali, tutaj nie trzeba doktoratu z socjologii
  • Odpowiedz
  • 1
@Feministka2000: a kto powiedział że różnica maks 2 lata? Nie rozumiem, jest jakiś przepis na to? Co ci daje prawo oceniać wybory drugiej osoby? Wszystko jest dobrowolne i dawno zerwaliśmy z konserwatywnymi katolickimi wzorcami że seks to tylko po ślubie itp
  • Odpowiedz
o sądzicie o relacji 15 letnia #plodnajulka z 25 letnim #oski? Jest to możliwe? #zwiazki #przegryw #tinder


@Erlein: Wbrew pozorom sporo takich związków jest. Pamiętam, że jak byłam w gimnazjum to w naszej "paczce" (w sensie chodził z nami na koncerty mało znanych zespołów) był taki dwudziestoparolatek. On się waśnie spotykał z dziewczynami w naszym wieku (czyli 13-14 lat).
  • Odpowiedz
@Erlein: Mi rozum dyktuje co jest normalne, a co nie. U ciebie fiut i spierdox umysłu. Pukanie dzieci to akurat od zarania dziejów katolibski zwyczaj.

@Pralko-suszarka Pierwsze. Figura nie ma nic do rzeczy. Dorosłość to dorosłość, niedorosłość to niedorosłość. Jak jesteś niedouczonym typem bez szkoły, to w dorosłości nie idziesz do podstawówki by dokończyć edukację, tylko idziesz do szkoły dla dorosłych. Gówno wam do ciał nieletnich i do przebywania
  • Odpowiedz