Wpis z mikrobloga

czy to nie jest hipokryzja? pytam poważnie. Trzaskowski ZAKAZUJE symboli chrześcijańskich w urzędach.. a jednocześnie płakał nad zgaszoną chanuką, która stała na głównym holu w sejmie.. i był podczas ponownego jej zapalania.. na głównym holu w sejmie.. a nie w synagodze. Dla mnie to jest hipokryzja.. powinien powiedzieć.. Ja zakazałem krzyży w urzędzie to nie będe brał udziału w religijnej szopce na głównym holu w Sejmie, bo Sejm jest od polityki, a nie od propagowania żydowskich obrzędów religijnych

#polska #sejm #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
i był podczas ponownego jej zapalania.. na głównym holu w sejmie..


@arturek98c: może mnie coś ominęło, ale na pewno jesteś w stanie wrzucić nam np.: zdjęcie, które to udowodni.
  • Odpowiedz
czy to nie jest hipokryzja?

@arturek98c: spiesze z odpowiedzią - nie, nie jest.
Spiewanie kolęd, chanuka, dzielenie się jajkiem czy opłatkiem to są eventy, zresztą dobrowolne.
Natomiast w świeckich urzędach nie powinno być symboli religijnych, żadnych.
Jeśli ktoś nie widzi róznicy między wydarzeniem a stałą ekspozycją nad drzwiami urzędu to ja już nic nie poradze ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
czy to nie jest hipokryzja?


@arturek98c: Nie.

Po pierwsze ta chanuka nie "została zgaszona", tylko Braun gaśnicą proszkową zaatakował kilka osób, w celu "ugaszenia chanuki". Jakby ktoś miał tam ciężką astmę, to mógłby zginąć. Przecież to zupełnie jest poza wszelką krytyką, nie mówiąc o samej nienawiści na tle religijnej czy narodowościowej. Mam nadzieję, że #!$%@?ą mu wyrok po same kule.

Po drugie, tam była ceremonia zapalania tej chanuki i to się
  • Odpowiedz
  • 0
@M4rcinS: tak. są nawet filmy. wierze, że dasz rade wpisać w yt "odpalenie chanuki w sejmie" Tam zobaczysz takie osobistości jak Duda, Hołownia, Trzaskowski, Kidawa-Błońska i jeszcze kilku ludków z PO-KO i lewicy. Jezeli nie jesteś na tyle zdolny żeby znaleźć film na yt to oczywiście poświęcę 15 sekund i wrzuce Ci linka. Rozumiem, ze nie każdy ma takie umiejętności
  • Odpowiedz
ale on zakazuje wszystkich symboli religijnych, nie tylko chrześcijańskich


@Bujak: Byłem przekonany, że faktycznie, zdjęte zostaną tylko krzyże, prawdopodobnie przez tę nagonkę i clickbaitowe nagłówki.
  • Odpowiedz
  • 2
@thorgoth: no to widze, ze masz jakieś niedostaki w inteligencji. Chanuka nie była jednorazowym wydarzeniem.. typu odpalanie świeczek przez Hołownie. A stała tam przez cały okreś żydowskiego kultu religijnego. A nie powinno jej być tam wcale. Sejm to najwyższy urząd w Polsce i tam tym bardziej nie powinno dochodzić do takich sytuacji! Równie dobrze Czajowski może zakazać trzymania obrazku Ronaldo na biurku, bo ktoś uzna piłke nożną za religie ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny: tutaj nikt nie pisze o Braunie! sprawdź date ważności leków jeżeli widzisz tu Brauna! I nie zaatakował ludzi. Strażniczka hanuki sama wlazła pod gaśnice i zaczęła Braunowi wyrywać z ręki. Braun w nikogo specjalnie nie celował.
po drugie... w Polskim Sejmie powinien być zakaz propagowania żydowkich kultów relgijnych, bo to nie jest synagoga!
chcecie świeckiego Państwa, a zgadzacie się na obrzędy relgiijne.. banda hipokrytów albo kolejny, który dostaje kilka groszy
  • Odpowiedz
@arturek98c: nie że coś, ale nie widze tam trzaskowskiego, nie był też wymieniony jako gość na początku. zresztą nie wiem po co prezydent miasta miałby być na uroczystościach parlamentarnych,

edit: a dobra jest 37:22
Bujak - @arturek98c: nie że coś, ale nie widze tam trzaskowskiego, nie był też wymien...
  • Odpowiedz
  • 0
@Bujak: tutaj jest pod koniec. A na innych ujęciach widać jak stoi w szeregu ze swoimi ziomkami z partii. Zwykła medialna szopka. Najwidoczniej był z szacunku dla jego hmm.. żydowskich wpływowych kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym wtedy była taka narracja, że nawet Biedroń ze swoim mężem nagle polubili religie, a tak mówili o świeckim państwie
  • Odpowiedz
Spiewanie kolęd, chanuka, dzielenie się jajkiem czy opłatkiem to są eventy, zresztą dobrowolne.

Natomiast w świeckich urzędach nie powinno być symboli religijnych, żadnych.

Jeśli ktoś nie widzi róznicy między wydarzeniem a stałą ekspozycją nad drzwiami urzędu to ja już nic nie poradze


@thorgoth: Chcesz mi powiedzieć, że świeca chanukowa to nie to samo co krzyż ? Bo świeca to nie jest event, świeca to jest przedmiot a jako taki może znaczenia
  • Odpowiedz