Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #dieta #silownia #trenujzwykopem
Cześć panowie.
Potrzebuje pomocy, powiedzcie mi. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o treningi siłowe, za co powinienem się zabrać chcąc poprawić taką sylwetkę jak na załączonym obrazku? 23lata, szczypior ( ͡° ͜ʖ ͡°) 188cm wzrostu i około 80kg na wadze. Słabo u mnie z siłą chwile poćwiczę według jakiegoś planu na dana partie przy smiesznym obciążeniu i jest lipa, przez większość czasu tryb życia siedzący. Tak na codzien, za co się wziąłem to bieżnia i trenażer w domu (staram się te 40min-godzinkę) dziennie posmigać.
FustanD - #mirkokoksy #dieta #silownia #trenujzwykopem
Cześć panowie.
Potrzebuje pomo...

źródło: f8525080-65b1-42ad-bc70-86d525f4a35c

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@FustanD: Idź na siłownię jak chcesz lepiej wyglądać. Nie ma żadnego znaczenia z jakim obciążeniem zaczynasz, jest tylko ważne, żeby cały czas było coraz większe.
  • Odpowiedz
@FustanD: Odpowiedź jest banalnie prosta. Ćwiczenia siłowe + trzymanie diety. Poćwicz 2-3 lata, licz kalorie i będziesz wyglądał zdecydowanie lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirkosoft: siłka nie wchodzi w gre, szukam jakiegos treningu żebym mógł tak w domowych warunkach ogarnąć i na ta chwile przy dwóch hantelkach. Później jesli się wkręcę to jakiś sprzęt, myslisz ze lawka i te hantelki stykną?
  • Odpowiedz
@FustanD Pod warunkiem że hantle będą odpowiednio ciężkie. Duży chłop jesteś i na taką klatę bardzo szybko będziesz potrzebował więcej niż 2x30kg.

Jak będziesz kupował to zainwestuj w stalowe skręcane. Nie żadne bitumiczne ani na zaciski.
  • Odpowiedz