Wpis z mikrobloga

NR 280 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI

Słoneczny Patrol - Baywatch

Twórcy: Michael Berk, Gregory J. Bonann i Douglas Schwartz
IMDb: 5.4/10
https://www.imdb.com/title/tt0096542/
https://upflix.pl/serial/zobacz/baywatch-1989
Gatunek: przygodowy, kryminał

Kilkoro pięknych i fartownych ratowników poświęca opaleniznę aby uratować zupełnie przypadkowych NPCów.

Czy polecam? Jasne :) Pewne rzeczy są ponadczasowe, jak cycki. A tak na poważnie to jest to na szczęście wymarły już procedural, choć miał pewne wolnorynkowe podejście do tematu wyboru serialu, którego się dziś nie widuje. Dziś seks zastąpiła patologia. Przynajmniej nikt nie udawał, że chodziło o fabułę :)
Ten serial co by o nim nie mówić był pewnym znakiem epoki i miał swój wpływ na popkulturę.
WLADCA_MALP - NR 280 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI

Słoneczny Patrol -...

źródło: SLONECZNY-PATROL

Pobierz
WLADCA_MALP - NR 280 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI

Słoneczny Patrol -...
  • 18
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: cudowny opis! A sam serial to cos jak opisywałes Miami Vice. U nas syf kil i mogiła a tam umięśnieni przystojni ratownicy lub szczupłe i wysportowane cycatki biegają po plaży szerokokiej jak cholera, ciągle słoneczko i piękna pogoda.

Przenosiłes się do innego świata.

No i tak, Erika Eleniak i jej skowytne cycki które później pokazała też w Liberatorze
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: no, mówienie że cycki są dzisiaj dużo bardziej znormalizowane niż kiedyś to literalnie komunizm xD ale wy prawaccy troglodyci macie #!$%@? w tych swoich małych biednych snowflake'owych główkach
  • Odpowiedz
no, mówienie że cycki są dzisiaj dużo bardziej znormalizowane niż kiedyś to literalnie komunizm


@noleiret: nic takiego nie napisałem. Odnosiłem się do twoich chorych poglądów bo już kiedyś miałem wątpliwą przyjemność "dyskutować" z tobą. Zachowywałeś się w dokładnie ten sam żałosny sposób co teraz.

xD


@noleiret: oczywiście jak to u komuszka nie mogło zabraknąć próby wyśmiewania rozmówcy.

ale wy prawaccy troglodyci macie #!$%@? w tych swoich małych biednych snowflake'owych główkach
  • Odpowiedz
@noleiret: mimo to, że zachowujesz się jak osoba niespełna rozumu. Mogę z tobą spróbować podyskutować o zmianie sposobu prezentacji golizny kiedyś i dziś. Oczywiście o ile zdołasz wykrzesać z siebie odrobinę człowieczeństwa, które pewnie gdzieś tam w tobie jeszcze jest pod wieloma warstwami fanatycznych urojeń.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.