Wpis z mikrobloga

NR 280 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI

Słoneczny Patrol - Baywatch

Twórcy: Michael Berk, Gregory J. Bonann i Douglas Schwartz
IMDb: 5.4/10
https://www.imdb.com/title/tt0096542/
https://upflix.pl/serial/zobacz/baywatch-1989
Gatunek: przygodowy, kryminał

Kilkoro pięknych i fartownych ratowników poświęca opaleniznę aby uratować zupełnie przypadkowych NPCów.

Czy polecam? Jasne :) Pewne rzeczy są ponadczasowe, jak c---i. A tak na poważnie to jest to na szczęście wymarły już procedural, choć miał pewne wolnorynkowe podejście do tematu wyboru serialu, którego się dziś nie widuje. Dziś s--s zastąpiła patologia. Przynajmniej nikt nie udawał, że chodziło o fabułę :)
Ten serial co by o nim nie mówić był pewnym znakiem epoki i miał swój wpływ na popkulturę.
WLADCA_MALP - NR 280 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI

Słoneczny Patrol -...

źródło: SLONECZNY-PATROL

Pobierz
WLADCA_MALP - NR 280 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI

Słoneczny Patrol -...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WLADCA_MALP: cudowny opis! A sam serial to cos jak opisywałes Miami Vice. U nas syf kil i mogiła a tam umięśnieni przystojni ratownicy lub szczupłe i wysportowane cycatki biegają po plaży szerokokiej jak cholera, ciągle słoneczko i piękna pogoda.

Przenosiłes się do innego świata.

No i tak, Erika Eleniak i jej skowytne c---i które później pokazała też w Liberatorze
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: no, mówienie że c---i są dzisiaj dużo bardziej znormalizowane niż kiedyś to literalnie komunizm xD ale wy prawaccy troglodyci macie n------e w tych swoich małych biednych snowflake'owych główkach
  • Odpowiedz
no, mówienie że c---i są dzisiaj dużo bardziej znormalizowane niż kiedyś to literalnie komunizm


@noleiret: nic takiego nie napisałem. Odnosiłem się do twoich chorych poglądów bo już kiedyś miałem wątpliwą przyjemność "dyskutować" z tobą. Zachowywałeś się w dokładnie ten sam żałosny sposób co teraz.
  • Odpowiedz
@noleiret: mimo to, że zachowujesz się jak osoba niespełna rozumu. Mogę z tobą spróbować podyskutować o zmianie sposobu prezentacji golizny kiedyś i dziś. Oczywiście o ile zdołasz wykrzesać z siebie odrobinę człowieczeństwa, które pewnie gdzieś tam w tobie jeszcze jest pod wieloma warstwami fanatycznych urojeń.
  • Odpowiedz