Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Az sie nie chce ludzi poznawac. Kazdy z kim mam okazje porozmawiac to ktos, kto majac te dwadziescia pare lat ukonczyl lub konczy pare kierunkow studiow, zwiedzil praktycznie caly swiat, umie kilka jezykow, umie grac na kilku instrumentach, uprawia 3-4 dyscypliny sportowe, milion kursow roznorakich porobionych, pracuje, mial awanse i mozna by jeszcze tak dlugo wymieniac. A ja? Moge tylko #!$%@? zmyslac im. Zazdrosc pali zywwym ogniem. Przez #!$%@? fobie spoleczna i autyzm moge tylko pomarzyc o tym wszystkim. Dla mnie wielkim wydarzeniem bylo pojsc na studia, a tam rozmawiam z losowym gosciem i zawsze to samo.. okazuje sie, ze to jego kolejny kierunek, w dodatku dopiero co wrocil z podrozy po Europie, a poza tym zaprasza mnie na koncert muzyczny, na ktorym bedzie gral i spiewal. Ktos dla rozrywki wyjedzie sobie na kilka dni na Malediwy, ja dla rozrywki moge na kilka dni wyskoczyc conajdalej to do wojewodzkiego.

Dziekuje wam, rodzino, za wychowanie mnie na takiego #!$%@? durnia co ani ludzi ani swiata nie zna. Cale lata przesiedzialem przed komputerem, nikt z was przez te lata nie widzial w tym nic zlego, ja cierpialem, ale to za wczesnie bylo zebym byl tego cierpienia i krzywdy jakiej sobie wyrzadzam swiadom i postanwil cos z tym zrobic. Nikt z was nie zaszczepil we mnie ciekawosci swiata i pedu do samorozwoju. Wizja nastepnych lat egzystencji coraz to bardziej okrywa się mrokiem. Wspomnienia generuja ten mrok, bo to co sie dzialo u mnie to istna czarna dziura w porownaniu z innymi. Nie bedzie lepiej, tym bardziej ze coraz czesciej doswiadczam anhedonii. Czy to juz czas, aby magiknac? No.. raczej ani teraz ani nigdy, nie mam do tego psychy niestety. Kiedy przyjdzie czas to przyjdzie.
#depresja #anhedonia #marazm #zycietogownoosrane #jestemwdupie
  • 14
  • Odpowiedz
Kazdy z kim mam okazje porozmawiac to ktos, kto majac te dwadziescia pare lat ukonczyl lub konczy pare kierunkow studiow, zwiedzil praktycznie caly swiat, umie kilka jezykow, umie grac na kilku instrumentach, uprawia 3-4 dyscypliny sportowe, milion kursow roznorakich porobionych, pracuje, mial awanse i mozna by jeszcze tak dlugo wymieniac


@maupishoon: ostra projekcja xD, nigdy nie poznałem człowieka, który by mógł przedstawić się takim CV choćby w 50%. No chyba,
  • Odpowiedz
Dziekuje wam, rodzino, za wychowanie mnie na takiego #!$%@? durnia co ani ludzi ani swiata nie zna


@maupishoon: typowy przegryw jest typowy. Zakręć się w środowisku z pasjami, motywacjami, doświadczeniem i znajomościami - zamiast to wykorzystać i równać w górę, rozwijać się i przez kontakty zdobyć robotę to LEEEEE CZEMU JA TAK NIE MAM, ZNISZCZYLIŚCIE MI ŻYCIE LEEEE

Nikt z was nie zaszczepil we mnie ciekawosci swiata i pedu do samorozwoju.

Kazdy z kim mam okazje porozmawiac to ktos (…) zwiedzil praktycznie caly swiat, umie kilka jezykow, umie grac na kilku instrumentach, uprawia 3-4
  • Odpowiedz
@maupishoon: kolejna melepeta co jak pod nos nie dadzą to płacze. Weź Ty mordo do grobu się kładź bo to nie ma sensu chyba wiesz, nie ma co, nie ma co tego ciągnąć.

Typie ogranij się, sam piszesz że zapraszają Cię na koncerty, możesz pójść potem zagadać "kurde stary ale mi się podobało też chcialbym zacząć grać na X co byś doradził dla takiej zielonki jak ja." No ale po
  • Odpowiedz