Wpis z mikrobloga

trzeba się pogodzić że najlepsze lata życia za nami i teraz tylko wegetacja


@Zoyav: Jak chcesz to się gódź, bo ja nie mam zamiaru ;d Robię rzeczy, jeżdżę sobie i fajnie jest.
Jestem po 30 i od paru lat to są moje najlepsza lata życia.
  • Odpowiedz
@meltdown: po co chcesz ludzi poznawać. każdy tylko w kolko o sobie gada i o swoich problemach. słyszysz tylko ja, ja, ja. Każdy ma w dupie twoje zainteresowania, tylko my, my, my. Większość jest sztuczna i nudna. Nie warto.
  • Odpowiedz
po co chcesz ludzi poznawać. każdy tylko w kolko o sobie gada i o swoich problemach. słyszysz tylko ja, ja, ja. Każdy ma w dupie twoje zainteresowania


@claudio_caniggia: No to się szuka takich co się z nimi będzie spędzać czas i rozmawiać o zainteresowaniach? W grupach, na różnych portalach związanych z hobby itd. Nikt nie mówi o znajomościach z pracy, szkoły itd.
  • Odpowiedz
@meltdown @Zoyav po 30 zacząłem jeździć po świecie i poznałem masę ludzi w całkowicie przypadkowych momentach i nawet introwertyzm tu nie przeszkadzał, bo w środku przygody kontakty nawiązują się same.
  • Odpowiedz
@meltdown To teraz znajdź sobie hobby i poświęcaj mu czas. Pewnie znajdziesz kogoś w ramach jakiegoś internetowego koła gospodyń typu discord. Ale nie licz na nic więcej.
  • Odpowiedz
nie ma żadnego hobby i w niczym nie jest dobry


@meltdown: sam sobie odpowiedziałeś. Kiedyś Cie mama zaprowadziła do szkoły i mniej lub bardziej poznawałes ludzi, a teraz trzeba samemu.
Skoro ludzie poznają innych grających w te same gierki, to jak widzisz, kwestia chęci jest najważniejsza, a nie czekanie na dar z nieba.
  • Odpowiedz
Myślenie determinuje wasz los.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: "Głębokie". Tymczasem w rzeczywistości działa to tak, że procesy myślowe zachodzące w mózgu są już zdeterminowaną składową tzw. losu, tj. wszelkich zdarzeń dotyczących konkretnej istoty, a nie czymś odrębnym od tych zdarzeń.
  • Odpowiedz