Wpis z mikrobloga

#wroclaw polecam jak nie wiem co #escaperoom y od #exit19. Byłem w dwóch - lochy króla artura i opuszczony hotel. Ten drugi to absolutna topka światowa i w ogóle chyba najlepsza rozrywka w moim życiu. Lochy też super zabawa, klimatyczna, satysfakcjonująca, idealnie wyważona.

Byłem już w kilku wrocławskich pokojach i Exit19 wyraźnie odstaje. Mam porównanie z Hurry Up, Trapped i Let Me Out. Exit19 po pierwsze jest dla mnie pewniaczkiem jakościowym (tu odstaje trapped), a po drugie - pod względem obsługi (tu odstaje hurry up i let me out). Uczciwie doradzają pokój, nie wciskają kitu, odpowiednio zajmują się grupą i mają bardzo przyjazne zasady (np. istnieje możliwość opuszczenia pokoju na chwilę). W zasadzie, to dzięki ich pokojom przekonałem się, że ERy mogą być świetną zabawą, a nie tylko "fajną" lub bardzo kiepską.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yodamaster: Aktor jest zawsze, chyba że mają problemy z pracownikiem to może się zdarzyło, że nie było. Ogólnie podpowiedzi działają dzięki właśnie aktorom.
@sasik520 Nie mogę się nie zgodzić, widać odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu.
  • Odpowiedz
@sasik520: To przejdź się jeszcze do Rodziny Adamsow czy do Rastamobilu to zobaczysz że nie tylko goście z Exit19 je robią. Do tego w sumie większość pokoi Foxoclock jak np. Dooby doo :)

Do tego polecam jak chcesz chodzić po pokojach zajrzyc na Lockme.pl. Wtedy możesz zobaczyć oceny :)
  • Odpowiedz
@ares7: Coś się zmieniło? Bo jak byłem w Obłędzie około roku temu to nie było aktora i wtedy pracownik powiedział, że zaprasza w poniedziałki bo wtedy właśnie są pokoje z aktorem
  • Odpowiedz