Wpis z mikrobloga

Słowo na niedzielę.

Nie opłaca się leczyc ludzi. Lepiej żeby umarli.

Z takiego założenia wychodzi rząd w UK i nie tylko.
Leczenie ludzi jest drogie. Leki, hospitalizacjie, operacje kosztują zbyt wiele. W ich ocenie nie warto leczyc jakiegoś pacjenta klasy średniej czy niższej. W jakim celu leczyc kogos takiego skoro można go zastąpić zdrowym imigrantem?

Dlatego zamiast lekarzy w UK zatrudnia się coraz więcej paramedykow. Każdy może wypisac paracetamol. Boli? To boli. Kto żył na zachodzie to wie. Życie jakiejs 80 letniej Jadwigi jest tam #!$%@? warte. Nikt nie bedzie jej nic robil, implantacja endopprtezy? Dobre zarty. Niech się podda eutanazji i elo.

Klasa wyższa jest w stanie zadbać o własne zdrowie bo #!$%@? się wyższa świadomością. Oni zapłacą dzięki czemu też nie obciążają budzetu.

Już niedługo w Polsce.

#medycyna #lekarz #zdrowie #szpital
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@zibigk: dziękuję
@dzieju41 w polsce aktualnie jest zmiana polityki kontynuowana rękami PO. Zwiększenie liczny miejsc, otwieranie uczelnie pseudomedycznych, lekarzy od leczenia paracetamolem i skracanie specjalizacji. Już niedługo u nas xd

Będzie paracetamol i #!$%@?ć bo nic innego nie umiemy.
  • Odpowiedz
@gracilis: A weź, ostatnio 60-letniemu krewnemu w UK powiedzieli w trakcie hospitalizacji, że go wpisują na DNR, no chyba że się zdecyduje na operację kardiochirurgiczną. Dziwnym zbiegiem okoliczności oznajmili mu to w piątek wieczorem. Ale zero presji mordo, zero presji XD. W Polsce by już wybierał kolor lambo z odszkodowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@CamusVevo: wykopki tego nie wiedza w ich głowach to wygląda tak:
Izba lekarska mówi: panie uniwersytetku 190/200pkt minimum, żeby się dostać a rektor posłuszny tak robi.
Tymczasem:
Witam, wyższa szkoła gotowania na gazie, rekrutacja listopadowa, dołącz do nas jeszcze w styczniu, 100 wolnych miejsc xD
  • Odpowiedz