Wpis z mikrobloga

W ciągu roku miałem około 17 spotkań które skończyły się 17 niepowodzeniami te kobiety były różne od Panzerwagenów 4/10, Szare myszki 5/10 po może 2-3Juliki 6 - 7/10. Na tych spotkaniach byłem ekstrawertyczny ciągnąłem gadkę żartowałem robiłem różne rzeczy, po spotkaniu albo był tekst że fajny że mnie facet ale nic z tego, ewentualnie po ghostingi. Po tych spotkaniach zawsze czułem się jak gówno bo przejmowałem się nie umiem w sumie podchodzić na wyjebce jak dobrze mi się gada z laska nagle kosz, Cały dzień #!$%@? jest dla mnie. Sytuacja na rynku matrymonialnym dla chłopa to dramat ciągle skakanie Beciakownie, wydawanie kasy i porażki. Chłop 27 lvl nawet za rękę nie trzymał raczej ten stan się nie zmieni.
#blackpill #przegryw #tinder #pua
  • 51
  • Odpowiedz
@Smithsky: też wychodzę z tego założenia, mam wrażenie że jak się samemu do nich pisze to traktują nas jak natrętów, trzeba zrobić interesujące, nietuzinkowe zdjęcie, coś co je zainteresuje żeby chociaż napisała to zwykle "hej" i wtedy już można to pociągnąć, ale to one muszą zacząć, sam jestem może 5/10, wzrost 179, ale za to potrafię flirtować, wykorzystywać dwuznaczności w naszym języku i to działa, z reguły mam takie z
  • Odpowiedz
@Geralt678
Szanuję kolego za to że podejmujesz próby (17 sic) ja się poddałem po 4 nieudanych.
Musi być gdzieś haczyk, pchasz ta znajomość do przodu? Próbujesz je dotykać, pocałunek?
Może zdjęcia masz "za dobre".
  • Odpowiedz
@Geralt678: One mają kompletnie wywalone bo i tak mogą przebierać. Poza tym nie chodzi o zwykłą gadkę i bycie ekstrawertykiem a o zachęcenie do dalszych spotkań ale to piekielnie trudna sprawa. Zwłaszcza kiedy się szuka nie tam gdzie powinno.
  • Odpowiedz
@Geralt678: Na pewno nie tam gdzie jest gigantyczna konkurencja ze względu na globalizację czyli w internecie a potem się umawiać i płakać że nic z tego, bo zaraz ktoś lepszy się znalazł. Zawsze najlepszym kanałem był real i grona znajomych ale jak się znajomi skończyli bo już pozakładali rodziny to już tylko można liczyć na cud.
  • Odpowiedz