Wpis z mikrobloga

W ciągu roku miałem około 17 spotkań które skończyły się 17 niepowodzeniami te kobiety były różne od Panzerwagenów 4/10, Szare myszki 5/10 po może 2-3Juliki 6 - 7/10. Na tych spotkaniach byłem ekstrawertyczny ciągnąłem gadkę żartowałem robiłem różne rzeczy, po spotkaniu albo był tekst że fajny że mnie facet ale nic z tego, ewentualnie po ghostingi. Po tych spotkaniach zawsze czułem się jak gówno bo przejmowałem się nie umiem w sumie podchodzić na wyjebce jak dobrze mi się gada z laska nagle kosz, Cały dzień #!$%@? jest dla mnie. Sytuacja na rynku matrymonialnym dla chłopa to dramat ciągle skakanie Beciakownie, wydawanie kasy i porażki. Chłop 27 lvl nawet za rękę nie trzymał raczej ten stan się nie zmieni.
#blackpill #przegryw #tinder #pua
  • 51
  • Odpowiedz
sztuka podrywu


@Geralt678: że co, #!$%@?? xD jaka sztuka podrywu? Chłopie. Ile Ty masz lat? Myślisz, że te kanciastoszczękie chady i oskarki to są #!$%@? jacyś mistrzowie podrywu? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxD
  • Odpowiedz
@Geralt678: chłopie, coś jest ewidentnie nie tak. 35 lvl i połowa spotkań z tindera kończyło się bzikaniem, a taki wynik przez to że większość z tej niebzikanej połówki okazywała się mniej atrakcyjna niż na zdjęciach. Serio coś jest nie tak że 17 spotkań i nic, jak by mi 3 pod rząd nie poszły dobrze to bym się wkurzył
  • Odpowiedz
@Geralt678: nawet z tego posta czuję jak ogromnym jesteś desperatem. Poza tym z tego co rozumiem to prowadziłeś monolog a dziewczyna musiała słuchać jak opowiadasz jej jakieś nudne pierdy. Wspaniała rozmowa gdzie 90% czasu siedzisz i słuchasz cudzego wywodu xD

No ale chłopskie chłopstwo już Ci wyjaśniło, że to na pewno ryj albo wzrost, wina nigdy nie jest po waszej stronie więc możesz z czystym sumieniem nic nie zmieniać.

Gdybyś
  • Odpowiedz
@Geralt678: Podziwiam, że Ci się chce, na prawdę szanuję. Ja po trzech nieudanych rozmowach już miałem serdecznie dość, a co dopiero po 17 i jeszcze 17 spotkaniach na żywo, #!$%@?. Ja na Tinderze wyszedłem z założenia, że jak jakaś laska będzie chciała na prawdę mnie poznać, to ona napisze pierwsza. I z taką dziewczyną jestem już jestem ponad rok. Niby z mordy jestem 9-10/10, ale odrzuca mnie myśl, że miałbym
  • Odpowiedz
@Geralt678: może jakieś głupie teksty gadasz? Może za dużo gadasz o sobie a za mało zadajesz pytań? Jedna gadatliwa laska raz mi wytknęła że pierwszy raz się tak zdarzyło że chłop więcej od niej gadał, to ma drugiej włączyłem tryb wyj3bka i ona gadała 90proc czasu
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: ale co ty gadasz, im dłużej piszesz to laska ma mylne wyobrażenie Ciebie, wiele lasek które są wygadane na żywo nie lubi po prostu pisać, dla mnie osobiście jak laska nie jest w stanie ze mną wyjść po 1/2 dłuższych rozmowach tekstowych to jest strata czasu xD spotkania trwają 2-5h z reguły a tyle to możesz spędzić tygodniowo na pisaniu z laska z którą nie wiesz czy się zobaczysz
  • Odpowiedz
  • 0
Chłopie wczoraj miałem spotkanie z Ukrainka pisałem z nią tydzień sama pisała ze czuje veib na spotkaniu niby gadała ale czułem że była spięta po już nie pisałem bo wiedziałem że nic z tego nie będzie i raczej to prawda bo od wczoraj mi nie napisała nic ja też nie pisze.
  • Odpowiedz