Wpis z mikrobloga

W 5 klasie podstawowki wychowawczyni powiedziała mi "nikt nie będzie za tobą płakał" bo nie mogłem iść na ognisko i początkowo ją olałem ale zawsze te słowa wracają do mnie gdy mam gorsze chwile, no i to jest ten wieczur xdd
  • 31
  • Odpowiedz
@6aesthetic9:
2 dni temu w nocy wziąłem psa by rozchodzić właśnie taką "chwilę" i wylądowaliśmy przed grobem mojej mamy.
Wczotaj miałem pewien incydent w pracy, po ktorym przełożony wysłał mnie taryfą do domu.
W czasie rozmowy ze znajomym wymsnęło mi się: mama mnie woła do siebie.
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: w pierwszej czy drugiej podstawówki cala klasa na stojąco śpiewała piosenkę. Ja też śpiewałem, ale zamiast patrzeć na tablicę patrzyłem za okno. Tak zaszłościło to nauczycielkę, że kazała mi siedzieć za drzwiami klasy. byłem wrażliwym dzieckiem więc się rozpłakałem. I gdy tak płakałem, wychowawczyni innej klasy, która akurat miała lekcje naprzeciwko nas, otworzyła drzwi, kazała klasie popatrzeć na mnie i powiedziała do swoich, że jak będą niegrzeczni to też tak
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bkwas: @6aesthetic9

Bez kitu. Mi za malolata przy okazji gry w karty jakas dziewucha powiedziala: "ale ty jestes glupi", bo ktoras zasada mi sie pomylila xD

Niby mam na to wysrane, ale co i nieraz mi sie to przypomni nawet te 15 lat pozniej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz