Wpis z mikrobloga

W 5 klasie podstawowki wychowawczyni powiedziała mi "nikt nie będzie za tobą płakał" bo nie mogłem iść na ognisko i początkowo ją olałem ale zawsze te słowa wracają do mnie gdy mam gorsze chwile, no i to jest ten wieczur xdd
  • 31
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: a potem się zgadaj z debilami, że "edukacja" to wielkie dobrodziejstwo.
tak, wysyłanie dziecka do psychopatycznych sfrustrowanych swoim życiem nauczycielek to wspaniały pomysł, zwłaszcza jak jest mniejsze i słabsze od prymitywnych rówieśników którym jakakolwiek empatia się załącza może po 20rż

  • Odpowiedz
Tacy nauczyciele powinni natychmiastowo i w trybie dyscyplinarnym być #!$%@? z roboty. Dzieci i młodzież takie słowa mogą wziąć za bardzo do siebie. Takie słowa mogą komuś zrobić krzywdę. Sam miałem taką nauczycielkę w podstawowe. Matematyczka.
"Ty głąbie próżniaczy, nie nadajesz się do niczego, będziesz luskal bób", albo "Ty zapozniony smarkaczu, na badania do psychiatryka Cię wysle". Do dziś pamiętam te słowa. I nieźle ryły psyche. I to poczucie że faktycznie jestem
  • Odpowiedz
@6aesthetic9 do mnie powiedziała w szkole średniej czy już trumnę wybrałem jeśli już tak się poddałem i nie zależy mi na ocenach. A ja chyba potrzebowałem wtedy pomocy specjalisty :(
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: mi kiedys nauczycielka powiedziała że miło było patrzeć jak się stresowałam jak występowałam w jakiejś tam akademii bo jestem na codzien zarozumiała:))) ach ta kadra, sami ludzie z powołaniem
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: nie wiem z jakimi innymi traumami borykasz sie,ale postaraj sie nie obnizac wlasnej samooceny przez slowa tej baby.Ona pierwsza ma ze soba problemy mowiac tak do dziecka bedac osoba dorosla i pedagogiem,chociaz z pedagogiem nie ma nic wspolnego,empatii i czlowieczenstwa tez nie ma.
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: mi powiedziała że całkiem ładny chłopak jestem ale te krzywe zęby to mnie szpecą.
Nigdy w życiu się nie uśmiechnalem szeroko, ponad to nauczyłem się mówić bez rozchylania warg. Na początku trochę niewyraźnie mówiłem i tak dalej, ale jak już wymasterowałem to teraz każdy łamacz jezykowy mówię z łatwością
  • Odpowiedz