Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Muszę wyrzucić z siebie rant. W-----a mnie to że wielu ludziom żyje się na łatwym poziomie, łatwo wszystko przychodzi. Nie,nie chodzi mi o tych pracowitych, ambitnych ludzi którzy od rana do wieczora poświęcają masę czasu na naukę, rozwój i tak dalej. Mam na myśli głupkowatych, głupiomądrych, tępawych którym łatwo przychodzi fajna, luźna praca, fajna chata, drogie samochody, dużo różnych wakacji, no lekkie życie ogólnie. Zauważyłam też taką zależność że niezbyt ładne i głupawe laski które nie mają wyższego wykształcenia albo typu turystyka, zarządzanie itd. lub ciekawych zainteresowań szybko dostają pierścionek zaręczynowy i wychodzą za mąż. Życie jest niesprawiedliwe. Mam dość że życie cały czas daje mi w kość i codziennie napotykam same problemy.

#gorzkiezale #depresja #nerwica #rozowepaski #niebieskiepaski #wysryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ale pomyśl sobie,że co by ci to dało,że inni też by mieli ciężko, od tego,że reszta ma do d--y to się tobie nie polepszy. Jedyne co zyskujesz w takiej sytuacji to psychiczny komfort, że wszyscy są tak samo w dupie, ale no ty też wciąż jesteś w dupie. Twoja zazdrość to głównie niszczy ciebie i psuje twój charakter. Najlepiej to się nie rozglądać po bokach, kto ma lepiej, kto
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Poza zwykłym fartem czy faktem, że ktoś ma dzianych rodziców czy duże znajomosci to są też inne możliwości:

Błąd poznawczy. Czasami po prostu możesz nie widzieć roboty którą ktoś robi.

Historia. Może oni też ciężko pracowali, ale wcześniej, a teraz zbierają owoce. Ja np. w trakcie studiów pracowałem na pełnym etacie (praca zdalna ftw) i też dla niektórych którzy skończyli studia głównie imprezując po godzinach, bez tych 5 lat doświadczenia w zawodzie jak ją, to pewnie wygląda dla nich, że „hurr durr lekko mu przyszlo” bycie seniorem szybko po studiach.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zamiast się dołować to pracuj nad sobą i dla siebie.
Są ludzie, którzy mają więcej i tacy, którzy mają mało, ale co tego? Czy twoje poddenerwowanie coś zmieni? No raczej nie.
Ustal sobie fakty, skoro nie udało ci sie urodzić w bogatej rodzinie, nie znalazłeś bogatej partnerki i nie wygrałeś na loterii, to po co brniesz w tą rozkmine?

Patrz się tylko na siebie, a tych którym się udało bierz
  • Odpowiedz