Wpis z mikrobloga

Co się dzieje w tym #dhl , to ja nie. Mieliście tak, że paczka miała być dostarczona do Punktu DHL BOX lub POP. I cały dzień wisiała, jako "doręczenie ", a dzisiaj nagle zniknęła z apki. I status doręczona, I odebrana niby prze ze mnie o 15 w Zabrzu, a paczka miała jechać do Dąbrowy Górniczej 🫥 Wiszę już godzinę na infolinii, i nikt nie odbiera #dhlparcel #kurier #dhl #aliexpress #ecommerce
Shadow_man - Co się dzieje w tym #dhl , to ja nie. Mieliście tak, że paczka miała być...

źródło: IMG_4646

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@2Girls_1Cup: Tak to jest, jak na przesyłki z Chin nie mamy wpływu czym nadadzą 🤷‍♂️ Co do infolinii, to mnie mega zdziwili, bo jeszcze jakiś miesiąc temu odebrali po 5 minutach, a tu już 1:30h, i dalej nic. Ostatecznie przejdę się do tego punktu u mnie może coś źle pozaznaczał w systemie.
  • Odpowiedz
@Shadow_man: Raz przyjechali mi dostarczyc donice (duze drewniane), generalnie gabaryt na palecie. Otwarta brama - a kolo do mnie ze oni nie wiezdzaja na posesje. Mysle se WTF. Mowie no ale chyba jakos mi to pan na podjazd dostarczy? No rozladujemy wida i moge Panu to przeciagnoc paleciakiem. Mysle se ok - ale chyba nie da rady (mam drobny zwir, kamyczki, a pod nimi piach). Kolesi przeciagnal to 5 m i
  • Odpowiedz
  • 1
@ms93: W sumie tak mi się potem wydawało. W apce pisze ze odebrałem z punktu, ale w statusie apki już tak nie jest. Wygląda jakby była doręczona do domu, a jednak piszą poza statusem, że ją odebrałem z Boxa albo POP, a status wtedy inaczej wygląda 🤷‍♂️
  • Odpowiedz