Wpis z mikrobloga

#slowacja

Widzę, że na Wykopie stabilnie. Ostateczny dowód na to, że politycy i media nieodwracalnie zlasowali wam mózgi.

Postrzelono człowieka - być może śmiertelnie - a wykopki dokazują, bo miał inne poglądy polityczne od nich xd

Jakby coś takiego spotkało Dudę albo jakiegoś innego polityka, którego nie lubicie, to pewnie by tu też były żarty, wiwaty i oklaski. Brak słów na was.
  • 82
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Niestety, ale osoby spod tagów #neuropa czy #lewica mają zlasowane mózgi. Cieszą się, że ktoś możliwe że śmiertelni ranił człowieka o innych poglądach jak oni. Fico nie jest zbrodniarzem jak Putin, nikogo nie skrzywdził i jego największym grzechem bylo to, że nie wierzył ślepo w unijny eurokołchoz.
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: Masakra, że takie rzeczy piszesz. Jakby ktoś napisał to samo o Tusku i Biedroniu to byś był szczęśliwy? Nie dajmy zrobić z siebie zwierząt. Chociaż czytając twoje wpisy myślę, że już za późno dla cb.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Jak chcesz to pisz. Tak samo jak polityków PIS nie obchodzi ludzkie życie tak samo nie obchodzi mnie ich. Przypominam, ponad 100000 (!!!) nadmiarowo Polaków zmarło podczas covidu. Nikt się tym nie przejął z rządu i za to nie odpowiedział. PIS w tym czasie wolał robić wałki na respiratorach i nikomu nie potrzebnych szpitalach tymczasowych.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: to się nazywa odczłowieczenie, kiedyś robiło się tak barbarzyńcom, żydom, nazistom, muzułmanom teraz ruskim. Tak się przygotowuje opinię publiczną pod czystki. Działa od setek lat. I nikt się nie oburza jak spłonie szpital "terrorystów" w Iraku, sowieci strzelali w potylicę "nazistom" a teraz każdy kto nie jest 100% za Ukraina też nie jest człowiekiem. A to wszystko żeby nikt się nie zawachal jak wybuchnie wojna. A najlepsze że jest
  • Odpowiedz
@Kismeth: Nie śmiecia tylko człowieka, który jest zamieszany w morderstwo dziennikarza i jego narzeczonej, który nadepnął na odcisk jemu i jego kolegom

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dehumanizacja

Proces dehumanizacji pełni funkcję mechanizmu obronnego; chroni jednostkę przed pobudzeniem emocjonalnym, które mogłoby być przykre, przytłaczające, odbierające jej siły lub mogłoby zakłócać realizowane w danej chwili zadanie. Nawet prawidłowo rozwinięci moralnie ludzie, nastawieni idealistycznie i humanitarnie, mogą stać się zdolni do różnych antyspołecznych zachowań w warunkach, w
  • Odpowiedz
bo miał inne poglądy polityczne od nich xd


@Tywin_Lannister: raczej dlatego że premier nie powinien układać się z mafią i prawdopodobnie zlecać morderstwa na dziennikarza który go oczerniał
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

Jakby coś takiego spotkało Dudę albo jakiegoś innego polityka, którego nie lubicie, to pewnie by tu też były żarty, wiwaty i oklaski.


Jak karakan zdechnie to otwieram szampana. Najgorzej jak mu się kipnie z naturalnych przyczyn za np. 20 lar. Nie będzie tak smakowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister Jedyny powód dla którego nie chciałbym żeby ktoś zastrzelił Dudę cz Kaczyńskiego to taki że pamiętam cyrk Smoleński. Niepotrzebni nam kolejni pseudo bohaterowie na Wawelu.
  • Odpowiedz